Bitcoin 2022 - Miami | CrypS.

Bitcoin 2022 – Miami

Miami, Stany Zjednoczone
Bitcoin 2022 - Miami Eventy
Nazwa:
Bitcoin 2022 – Miami
Data:
6 kwietnia 2022 - 9 kwietnia 2022
Adres wydarzenia:
Miami, Stany Zjednoczone
Szczegóły/Rejestracja:
Cena biletu:
699$ - 13,999$
Tryb wydarzenia:
Mix (Offline+Online)

Bitcoin 2021 był największym wydarzeniem Bitcoin w historii z tłumem 12 000 uczestników. W 2022 roku na wydarzeniu ma pojawić się ponad 35 000 osób z całego świata, zwracając uwagę świata na cyfrowe złoto. Z takimi gwiazdami jak Jack Dorsey, Nick Szabo, Michael Saylor, Cynthia Lummis i Tony Hawk, Bitcoin 2021 przygotował grunt pod jeszcze lepszy rok 2022. Wiadomo już, że na wydarzeniu największym nazwiskiem będzie Nayib Bukele, będący prezydentem Salwadoru. Warto podkreślić, że przy zakupie biletów za BTC, otrzymujemy zniżkę o wartości 100$.

Sama transmisja będzie prawdopodobnie również dostępna online za darmo, dzięki kanałowi Bitcoin Magazine, który transmitował całe wydarzenie na żywo w 2021 roku.
Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.