Giełda
Rosja ma nowy plan na pranie pieniędzy przez oligarchów przy użyciu kryptowalut
Rosja planuje uruchomienie regulowanej giełdy kryptowalut, ale takiej, z której mieliby móc korzystać tylko „wysoko wykwalifikowani inwestorzy”. Pytanie, czy sprawa nie ma drugiego dna. W Rosji ma powstać regulowana giełda kryptowalut. Wiele wskazuje na to, że będzie to usługa tylko dla oligarchów. Rosja chce
Bitget rozgrzewa polski rynek krypto! Globalna giełda na Cryptosphere i Czas Inwestora
Już 25 i 26 kwietnia Bitget weźmie udział w dwóch znaczących wydarzeniach we Wrocławiu: inwestorskim meetup’ie organizowanym przez Czas Inwestora oraz konferencji technologicznej CryptoSphere. Bitget – jedna z największych i najszybciej rozwijających się giełd kryptowalut na świecie – umacnia swoją obecność w Europie Środkowo-Wschodniej,
Bitget łączy siły z gwiazdą FC Barcelona, aby promować nowe kryptowalutowe rozwiązania
Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3, rozpoczyna nową dynamiczną kampanię z LALIGA, w której występuje skrzydłowy Barcelony – Raphinha. Nowa współpraca za pośrednictwem serii filmów, które zostaną uruchomione w kwietniu, będzie promować innowacyjne produkty handlowe Bitget – Copy Trading, Launchpool i Pre-market –
Bitget notuje wzrost wolumenu na rynku spot o 159% w ujęciu kwartalnym
Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3, zakończyła pierwszy kwartał 2025 r. z łącznym wolumenem obrotu w wysokości 2,08 bln USD, napędzanym gwałtownym wzrostem o 159% w handlu spot, który osiągnął poziom 387 mld USD. Wzrost ten nastąpił przy zwiększonym udziale rynku i utrzymującej
Bitget spali BGB o wartości 120 milionów dolarów w nowym kwartale
Bitget, wiodąca giełda kryptowalut i firma Web3, ogłasza znaczącą aktualizację mechanizmu spalania tokena Bitget (BGB). Ulepszenie to wprowadza model oparty na użyteczności, który wiąże kwartalną kwotę spalania BGB z jego wykorzystaniem on-chain, co oznacza ewolucję w kierunku większej przejrzystości, zgodności regulacyjnej i zrównoważonej wartości.
Ostatnie dni promocji od Binance dot. zerowych opłat za wpłaty na giełdę
Giełda kryptowalut Binance wprowadziła niedawno nową funkcjonalność. Chodzi o możliwość wpłat walut fiducjarnych w polskim złotym na tę platformę przy użyciu BLIK-a. Nowi użytkownicy mogą jeszcze przez kilka dni cieszyć się zerową prowizją. Szczegóły tej oferty możesz sprawdzić tutaj. Do 13 kwietnia, do końca
Od dziś nie kupimy już Tethera (USDT) na Binance. Giełda ma ważny komunikat dla użytkowników
Wraz z początkiem kwietnia na giełdzie Binance został wyłączony handel spot największym ze stablecoinów, czyli tokenem USDT od firmy Tether. Jest jednak kilka istotnych kwestii z tym związanych, o których warto wiedzieć. Od 1 kwietnia na giełdzie Binance nie działa handel spot w parze
Znana giełda krypto ogłasza bankructwo? Nie, to scam wymierzony w jej klientów
Cyberprzestępcy znów próbują dobrać się do środków użytkowników giełd kryptowalut. Tym razem padło na klientów popularnego CEX-a, jakim jest Gemini. Oszuści zaczęli wysyłać do nich fałszywe wiadomości mailowe, w których informowali, że platforma ta… upadła. Scammerzy wysłali mailing do wielu użytkowników Gemini, w którym
Binance zakończyło pierwsze głosowanie. Społeczność zadecydowała o notowaniu tych tokenów
Binance ogłosiło wyniki swojego pierwszego głosowania nad „listą społeczności”. Giełda wprowadzi na swój rynek cztery nowe memecoiny. Binance ogłosiło wyniki głosowania dot. listy społeczności. Na platformie pojawią się cztery nowe memecoiny. Binance słucha głosu „wyborców” Binance, największa na świecie giełda kryptowalut, testuje swoje nowe
„Hyperliquid podzieli los FTX”. Branża kryptowalut krytykuje platformę za sytuację z JELLY
Popularna platforma do handlu instrumentami pochodnymi mierzy się z krytyką społeczności po tym, jak jeden z jej użytkowników zmanipulował cenę tokena JELLY. Niewiele brakowało, aby Hyperliquid zostało dotknięte kryzysem płynnościowym i doszło do upadku tej giełdy. Dyrektorzy z branży kryptowalut zarzucają Hyperliquid nietyczne działania.
