Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [04.04.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [04.04.2024]

Filip Dzięciołowski
Kursy kryptowalut 04.04.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i o technologii blockchain z 4 kwietnia 2024 r.


Spis treści:


Oto dwie najbardziej dochodowe kryptowaluty w I kw. 2024 roku

Spekulanci z rynku kryptowalut mieli, na czym skupiać uwagę w pierwszym kwartale 2024 roku. W tamtym okresie co chwilę pojawiał się jakiś nowy memecoin, który wykręcał astronomiczne liczby na swoim wykresie, a jakiś czas później oczywiście spadał. Które projekty dały zarobić najwięcej i jaki jeszcze segment rynku cyfrowych aktywów poza memami cieszył się sporą popularnością?

Czytaj więcej: Te memecoiny okazały się najbardziej dochodowe w I kw. 2024 roku

Ripple wypuści swojego stablcoina

Ripple wchodzi na rynek stablecoinów! Sektor ten w ostatnich miesiącach znów mocno przybrał na sile, a stojąca za altcoinem XRP firma nie kryje się z zamiarami przejęcia w nim dominacji i zagrożeniu pozycji Tethera oraz Circle. Co wiemy jak na razie o zapowiedzianym nowym produkcie od Ripple?

Czytaj więcej: Ripple rzuca wyzwanie Tetherowi! Jeszcze w tym roku firma wypuści własnego stablecoina

Bitcoin Cash (BCH) już po halvingu, a kurs skacze najwyżej od ponad 2 lat

Kurs Bitcoin Cash (BCH) wzbił się do najwyższych poziomów od listopada 2021 roku przy okazji swojego drugiego halvingu, który miał miejsce kilkanaście godzin temu. Dziś jego cena nadal pnie się do góry, a pozostałe forki BTC także notują wzrosty.

Czytaj więcej: Kryptowaluty będące forkami bitcoina (BTC) rosną po halvingu Bitcoin Cash (BCH)

Binance wprowadza nowe pary handlowe dla WIF, BOME i JTO

Binance z ważnym ogłoszeniem dla swoich użytkowników! Od jutra ruszają nowe opcje handlowe dla trzech kluczowych kryptowalut z ekosystemu Solany.

Czytaj więcej: Binance rozszerza opcje tradingu dla 3 topowych tokenów z sieci Solany!

Wormhole z poważnymi problemami przy premierze ich tokena

Protokół łączący ze sobą różne blockchainy – Wormhole – wypuścił wczoraj na rynek swój nowy token i przy okazji przeprowadził airdrop składający się z aż 6,75% jego całkowitej podaży. Po drodze jednak zaczęło pojawiać się sporo komplikacji.

Czytaj więcej: Token od Wormhole spada po debiucie. Organizatorzy airdropa zaliczyli niezręczną wpadkę

Topowy analityk prognozuje spadki Ethereum

Ali Martinez wskazuje na kluczowe poziomy wsparcia w przypadku bitcoina oraz etheru, jeżeli obie te kryptowaluty mają uniknąć kolejnych spadków. W międzyczasie złoto osiąga nowe ATH i warto wziąć pod uwagę okoliczności, dlaczego król metali szlachetnych znów rośnie na swoim wykresie cenowym.

Czytaj więcej: Bitcoin i Ethereum zagrożone spadkami. W międzyczasie złoto osiąga nowe rekordy cenowe

Kursy kryptowalut 04.04.2024reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.