Binance rozszerza opcje tradingu dla 3 topowych tokenów z sieci Solany! | Wiadomości | CrypS.

Binance rozszerza opcje tradingu dla 3 topowych tokenów z sieci Solany!

Filip Dzięciołowski
Binance memcoiny

Największa giełda kryptowalut pod względem dziennego wolumenu obrotu przekazała informację o poszerzeniu swoich usług odnośnie tradingu trzema topowymi tokenami z sieci Solana. Chodzi o memecoiny WIF oraz BOME i natywny token pooli stakingowej – JTO.


  • Od 5 kwietnia na platformie Binance będą dostępne nowe pary handlowe do tradingu na rynku spot. Będą to BOME/USDC, JTO/USDC oraz WIF/USDC,
  • Ponadto na platformie będzie dostępne korzystanie z bota tradingowego dla wyżej wymienionych par.

Binance wprowadza nowe opcje handlowe

Największa giełda na rynku kryptowalut nie pozostaje obojętna wobec panujących aktualnie trendów i wychodzi na przeciw swoim użytkownikom z pakietem nowych opcji handlowych. Jak czytamy w dzisiejszym ogłoszeniu platformy, od jutra ruszy na niej handel spot trzema tokenami z blockchaina Solany w parze z drugim najpopularniejszym stablecoinem, czyli USDC.

Dwie wymienione kryptowaluty to hity tegorocznego boomu na memecoiny, czyli Dogwifhat (WIF) oraz Book of Meme (BOME). Ten pierwszy od początku br. zaliczył wzrost swojego kursu o 2865% i obecnie znajduje się na trzecim miejscu w rankingu memicznych kryptowalut o największym marketcapie. Jego kapitalizacja rynkowa wynosi aktualnie 3,8 miliarda dolarów, a dobowy wolumen obrotu to 559 689 138 dolarów.

Wzrost ceny WIF od początku roku. Źródło: TradingView

BOME natomiast pojawił się na rynku stosunkowo niedawno, bowiem wystartował w drugim tygodniu marca tego roku i również na starcie narobił wokół siebie sporo szumu. Token ten zajmuje obecnie siódmą pozycję w rankingu memecoinów z kapitalizacją rynkową wynoszącą 889 mln dolarów i wolumenem obrotu w skali doby na poziomie 581,6 mln dolarów.

Wykres cenowy Book of Meme. Źródło: TradingView

Oba te projekty zostały uwzględnione w najnowszym raporcie Coingecko podsumowującym najbardziej dochodowe projekty pierwszego kwartału 2024 roku.

Trzeci z tokenów to już nieco inna liga, bowiem jest to kryptowaluta Jito Network (JTO). Ten token pełni już praktyczną funkcjonalność w ekosystemie Solany, bowiem zasila płynną pulę stakingową Jito/SOL. Jego użytkownicy mogą wymienić swoje tokeny SOL na JitoSOL. W zamian posiadacze utrzymują płynność SOL i możliwości protokołów z sektora DeFi, jednocześnie czerpiąc zyski ze stake’owania.

Binance przekazało również, że od jutra włączy usługi botów handlowych działającymi w oparciu o zlecenia Spot Algo dla wyżej wymienionych par handlowych.

Binance memcoinyreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.