Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 30.04.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (30.04.2021) - CrypS
 • Ripple planuje IPO po zakończeniu sprawy z SEC
  Według szefa SBI Group Yoshitaka Kitao, Ripple po roztrzygnięciu sporu z SECem, rozważa wejście na giełdę.
 • Amerykańska skarbówka szuka sposobu na złamanie portfeli sprzętowych
  Amerykańska agencja podatkowa IRS, poszukuje osób potrafiących złamać zabezpieczenia sprzętowych portfeli kryptowalut. Organowi nie zależy na jednorazowej usłudze, tylko na opracowaniu rozwiązania, z którego będzie mógł korzystać samodzielnie.
 • Coinbase nabywa platformę analityczną Skew
  Greg Tusar, wiceprezes ds. Produktów instytucjonalnych w Coinbase, ogłosił w piątek wiadomości, stwierdzając, że nowe przejęcie pomoże klientom podejmować bardziej świadome decyzje handlowe dzięki wykorzystaniu analizy danych w czasie rzeczywistym. Przejęcie jest częścią szerszej strategii Coinbase mającej na celu obsługę klientów instytucjonalnych.
 • BNY Mellon żałuje, że nie zainwestował w MicroStrategy
  BNY Mellon będący największym bankiem powierniczym na świecie odnotował dosyć kiepskie wyniki swojego funduszu, które przypisuje niezainwestowaniu w spółki zajmujące się aktywami cyfrowymi.
 • Intercontinental Exchange sprzedaje wszystkie akcje Coinbase za 1,23 mld USD
  Operator giełdy nowojorskiej i platformy Bakkt, całkowicie zbył swój udział w Coinbase. Firma ogłosiła to w wynikach finansowych za pierwszy kwartał. Wpływy ze sprzedaży udziałów w wysokości 1,23 mld USD trafią na zysk spółki na kolejny okres.
 • Trezor ochroni Cię przed IRS
  Twórcy portfela sprzętowego Trezor przypomnieli o jego wysokim standardzie bezpieczeństwa, na tle rządowych planów do złamania zabezpieczeń portfeli sprzętowych.
 • Nigeria osiąga 1,5 mld USD w transakcjach P2P
  Niedawny zakaz nałożony na banki przez bank centralny Nigerii, który uniemożliwia im obsługę podmiotów kryptowalutowych, zagroził zmniejszeniem tego rynku. Trudności nie odstraszyły jednak Nigeryjczyków od kryptowalut. Według ostatniego raportu, Nigeria stała się największym rynkiem P2P dla Paxful.
 • Południowoamerykański gigant przyjmuje płatności kryptowalutowe
  28 kwietnia MercadoLibre (MELI), największa latynoamerykańska platforma handlowa o wartości 81 mld USD, uruchomiła sekcję nieruchomości poświęconą kryptowalutom. Firma nie rozlicza bezpośrednio transakcji na rynku nieruchomości, ale legitymizuje tę kategorię jako system płatności.
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (30.04.2021) - CrypSreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.