Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 29.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 29.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 29.07.21]
 • Wieloryby przelały BTC warte ponad miliard USD z Coinbase
  Bitcoin dotknął wczoraj 40 800 dolarów, co jest najwyższym poziomem od ponad sześciu tygodni. Ze względu na ostatni skok ceny BTC, wieloryby kryptowalutowe zaczęły przenosić swoje cyfrowe aktywa z wiodących giełd do nieznanych portfeli.
 • Miami przygotowuje się do emisji MiamiCoin
  Burmistrz Miami Francis Suarez pojawił się w stacji telewizyjnej Fox Business, aby omówić plany miasta dotyczące emisji własnej kryptowaluty, które zostały oficjalnie ogłoszone w czerwcu. Token miejski pod nazwą MiamiCoin będzie wykorzystywany do finansowania rozwoju Miami, jak również do zachęcania ludzi do przeprowadzki do Miami, które jest obecnie domem dla ponad 450 tys. mieszkańców.
 • Nowy portfel od PayPal ma zostać wkrótce uruchomiony
  PayPal spodziewa się wyjść poza zwykłe „kupuj, sprzedawaj i przechowuj” w dziedzinie biznesu związanego z kryptowalutami. CEO firmy, Dan Schulman powiedział, że nowy projekt jest już „kodowany” i planuje się, że zostanie w pełni wprowadzony w Stanach Zjednoczonych w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
 • Senatorowie USA chcą zebrać 28 mld USD z podatków od kryptowalut
  Wprowadzone w ostatniej chwili poprawki do ponadpartyjnego porozumienia w senacie USA sprawiły, że ustawodawcy zaproponowali rozszerzone opodatkowanie kryptowalut, które pozwoli im uzyskać dodatkowe 28 mld USD na planowane projekty infrastrukturalne.
 • Coca-Cola wyda kolekcję NFT
  Producent napojów Coca-Cola nawiązał współpracę z platformą non-fungible token (NFT) Tafi, aby wypuścić kolekcję NFT z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni 30 lipca. Aukcja odbędzie się od 30 lipca do 2 sierpnia na giełdzie OpenSea NFT. Cały dochód zostanie przekazany do międzynarodowej organizacji Special Olympics International, która wspiera osoby niepełnosprawne.
 • IPO Robinhood zostało wycenione
  Robinhood Markets, czyli spółka macierzysta popularnej aplikacji handlowej Robinhood, wyceniła swoją pierwszą ofertę publiczną na niższym poziomie szacowanego zakresu i ma zadebiutować na giełdzie Nasdaq w czwartek. Robinhood wycenił swoją ofertę na 38 USD za akcję. Cena znajduje się w dolnej granicy przedziału cenowego 38-42 USD za akcję, do którego dążyła firma. Firma chce sprzedać 5,5 miliona akcji, aby zebrać 1,89 miliarda dolarów.
 • Visa ostrzega, że ​​podekscytowanie wokół kryptowalut zaczyna słabnąć
  Dyrektor finansowy Visa, Vasant Prabhu odnotował pewne ochłodzenie szaleństwa kryptowalut, po tym, jak w pierwszym kwartale 2021 roku (Q1) posiadacze krypto-kart VISA wydali ponad 1 miliard dolarów.
 • Amerykańscy regulatorzy przyglądają się rezerwom Tethera
  Amerykańskie organy regulacyjne przyglądają się papierom komercyjnym, stanowiącym zabezpieczenie stablecoina USDT. Urzędnicy mieli dyskutować także na temat zagrożeń, związanych z tokenem Diem – cyfrową walutą Facebooka.
 • Coinbase: Wolumen handlu Ethereum przewyższa Bitcoina w 2021 roku
  Według nowego raportu, w Ethereum jest pompowanych więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej – i jest to w dużej mierze zasługa dużych graczy z Wall Street, którzy zainteresowali się kryptowalutą.
 • Rosyjscy naukowcy opracowują „kapsułę czasu” do dziedziczenia kryptowalut
  Naukowcy z Moskwy pracują nad „kapsułą czasu”, która pozwoli na przekazywanie kryptowalut w spadkach. Oparte na blockchainie rozwiązanie, umożliwi przesłanie danych dotyczących portfela do wyznaczonej osoby.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 29.07.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.