Miami przygotowuje się do emisji MiamiCoin | Wiadomości | CrypS.

Miami przygotowuje się do emisji MiamiCoin

Redaktor: Albert Czajkowski
Burmistrz Miami chce wynagrodzenia dla pracowników w BTC

Burmistrz Miami Francis Suarez pojawił się w stacji telewizyjnej Fox Business, aby omówić plany miasta dotyczące emisji własnej kryptowaluty, które zostały oficjalnie ogłoszone w czerwcu. Token miejski pod nazwą MiamiCoin będzie wykorzystywany do finansowania rozwoju Miami, jak również do zachęcania ludzi do przeprowadzki do Miami, które jest obecnie domem dla ponad 450 tys. mieszkańców.

Propozycja wartości dla mieszkańców polega na tym, że posiadacze tokenów i władze miasta mogą zarabiać na kryptowalutach, jednocześnie wspierając miasto. MiamiCoin jest zbudowany na platformie CityCoin. Użytkownik będzie mógł wydobywać MiamiCoin, pożyczać je, nawet programować. Posiadacze tokenów mogą również osiągać zyski w BTC.

Miasto zyskuje na tym, że część wydobytych tokenów jest przekazywana miastu Miami na mocy protokołu. W wyniku popularności MiamiCoin miasto może zarobić spore pieniądze. Warto również wskazać, że Miami stało się światową stolicą bitcoina. Koncentrujemy się na wyróżnieniu naszej gospodarki poprzez stworzenie nowej fali produktów technologicznych, które zachęcą ludzi do przeprowadzki do Miami. – powiedział Suarez.

30% wydobytych tokenów trafi do budżetu miasta

Według słów burmistrza, za każdym razem, gdy MiamiCoin jest wydobywany, 30% wydobywanego tokena wędruje do budżetu miasta. Siedemdziesiąt procent będzie faktycznie uzyskiwane przez kryptowalutowych górników. Miami będzie zatem czerpać korzyści z używania MiamiCoin, a także z brandingu, który jest związany z tokenem. Środki te trafią bezpośrednio do budżetu miasta i zostaną wykorzystane do dalszego łagodzenia skutków bezdomności.

Burmistrz podkreślił, że Miami jest dużym miastem, które stara się całkowicie wyeliminować bezdomność. Wskazał, że miasto koncentruje się również na pilnowaniu porządku i zwiększaniu liczebności policji i podejmowaniu dalszych działań w celu podniesienia jakości życia mieszkańców. Przez cały rok 2021 Francis Suarez pozostaje niezłomnym zwolennikiem przyjęcia blockchain i kryptowalut. Komunikat o planach emisji MiamiCoin następuje zaledwie sześć miesięcy po tym, jak burmistrz podzielił się ambitnymi planami przekształcenia Miami w centrum rozwoju kryptowalut, a także możliwości dodania bitcoina do miejskiego skarbca.

Burmistrz Miami chce wynagrodzenia dla pracowników w BTCreklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.