Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.09.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.09.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 28.09.2021
 • Kolejny FUD czy zakaz na dobre? Chiny czyszczą rynek kryptowalut
  Chiński Wielki Firewall blokuje teraz CoinMarketCap i CoinGecko. W Mongolii Wewnętrznej skonfiskowano kolejne 10 000 koparek kryptowalut, a Alibaba wstrzymuje ich sprzedaż. Kolejne giełdy opuszczają Państwo Środka. Najnowszy chiński zakaz wymierzony w rynek kryptowalut zbiera krwawe żniwo. Nowe doniesienia zza Wielkiego Muru pokazują skalę rozprawy z branżą.
 • Bitfinex zapłacił 23,7 mln USD opłat za wysłanie 100 tys. USDT
  Popularna giełda kryptograficzna Bitfinex zapłaciła kosmiczną opłatą za gaz w wysokości 23,7 miliona dolarów za stosunkowo małą transakcję 100 000 USD.
 • COTI wyemituje „Djed”, pierwszy stablecoin na Cardano
  Charles Hoskinson ujawnił podczas Cardano Summit, że COTI wyemituje nowego stablecoina opartego na Cardano, zwanego Djed.
 • Snoop Dogg kupił NFT za 1300 ETH
  Raper Snoop Dogg nabył niezamienny token (NFT) od artysty cyfrowego XCOPY. Za animowaną pracę zatytułowaną Some Asshole muzyk zapłacił 1300 ETH na stronie SuperRare (około 3,7 miliona dolarów przy obecnym kursie wymiany).
 • Virgil Griffith oskarżony o współpracę z KRLD przyznaje się do winy
  Deweloper Ethereum, Virgil Griffith, przyznał się do spisku mającego na celu naruszenie ustawy o międzynarodowych nadzwyczajnych uprawnieniach gospodarczych.
 • Facebook ogłasza fundusz inwestycyjny w metaverse o wartości 50 mln USD
  Facebook ogłosił, że przeznaczy 50 milionów dolarów na dwuletni fundusz, którego zadaniem jest rozpoczęcie prac nad realizacją wizji firmy dotyczącej wirtualnego metaświata.
 • Druga największa pula wydobywcza Ethereum – SparkPool kończy działalność
  Chińska pula wydobywcza Ethereum – SparkPool, ogłosiła, że wstrzymuje usługi dla wszystkich użytkowników. Wszystko za sprawą informacji z Chin, o których informowaliśmy trzy dni temu. Identyczny ruch wykonał BeePool.
 • Binance ogranicza usługi dla klientów w Singapurze
  W obliczu wzmożonej presji regulacyjnej, Binance od przyszłego miesiąca zaprzestanie świadczenia wielu usług klientom z Singapuru.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 28.09.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.