Bitfinex zapłacił 23,7 mln USD opłat za wysłanie 100 tys. USDT | Wiadomości | CrypS.

Bitfinex zapłacił 23,7 mln USD opłat za wysłanie 100 tys. USDT

Konrad Juszczyk
Bitfinex wydał 23,7 mln USD opłat za wysłanie 100 tys. USDT

Popularna giełda kryptograficzna Bitfinex zapłaciła kosmiczną opłatą za gaz w wysokości 23,7 miliona dolarów za stosunkowo małą transakcję 100 000 USD.

Bitfinex płaci opłatę transakcyjną wartą prawie 24 miliony dolarów

Rynek kryptowalut nigdy nie przestaje zadziwiać. Jedna z najpopularniejszych scentralizowanych giełd Bitfinex, zgodnie z danymi Etherscan wydała wczoraj 7676,6 ETH (około 23,7 miliony dolarów) opłat, aby wysłać 100 000 USDT za pomocą sieci Ethereum poprzez DeversiFi – zdecentralizowaną giełdę kryptowalut. Komentując tę ​​sprawę, zespół odpowiedzialny za DEX wydał oficjalną odpowiedź za pośrednictwem swojej strony na Twitterze.

Transakcja wiązała się z „błędnie wysoką opłatą za gaz”, mimo że DeversiFi promuje usługę „unikania kosztów gazu przy każdej transakcji lub wymianie”. Aby zrozumieć ogrom tej opłaty, trzeba wziąć pod uwagę fakt, że średnia opłata transakcyjna na blockchainie Ethereum wynosi obecnie około 0,013 ETH. Bitfinex napisał w odpowiedzi na Twitterze, że: „W transakcjach takich jak te, opłaty są ponoszone przez strony trzecie”, sugerując, że giełda nie będzie bezpośrednio ponosić ciężaru straty 23,7 milionów dolarów.

Trzeba jednak podkreślić, że nie jest to ostatnie tchnienie dla zdecentralizowanej giełdy DeversiFi, ponieważ w akcie dobrej woli górnik, który zarobił na transakcji, zwrócił 7626 ETH firmie Bitfinex. DeversiFi obiecało również, że wkrótce zostanie opublikowana analiza post mortem.

Bitfinex wydał 23,7 mln USD opłat za wysłanie 100 tys. USDT
reklama
reklama