Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 26.11.2021
 • Wirtualna działa w Axie Infinity sprzedaje się za 2,4 mln USD
  Wirtualna działka w grze Axie Infinity NFT została sprzedana w środę za rekordową cenę 550 ETH (około 2,4 miliona dolarów).
 • Hiszpański regulator upomina Andresa Iniestę za promowanie Binance
  Andrés Iniesta, słynny piłkarz, który w 2010 roku wraz z reprezentacją Hiszpanii zdobył tytuł Mistrza Świata, w swoich mediach społecznościowych zareklamował giełdę kryptowalutową Binance. Wpisy Iniesty nie spodobały się hiszpańskiemu regulatorowi, Krajowej Komisji ds. Papierów Wartościowych (CNMV), który zwrócił uwagę piłkarzowi.
 • Przecena bitcoina z okazji Black Friday. Cena BTC spada o 3000 USD w godzinę
  Kurs bitcoina osiągnął dziś 6-tygodniowe minimum spadając poniżej 54 500 dolarów, co doprowadziło do likwidacji 630 mln USD w longach. Pierwsza kryptowaluta notuje dzienne spadki na poziomie 6%, a czerwony kolor rozlał się po całym rynku.
 • Raport Grayscale: Metaverse ma szansę osiągnąć wartość 1 bln USD
  Kryptowalutowy gigant inwestycyjny Grayscale opublikował optymistyczny raport na temat metaversum, szacując, że „możliwości rynkowe” wprowadzenia metaversum do głównego nurtu mogą być warte ponad 1 bln USD w ciągu najbliższych kilku lat.
 • Eksperci podzieleni w kwestii zakazu posiadania kryptowalut w Indiach
  Indyjski ekspert kryptowalutowy powołał się na dokumenty rządowe z 2019 roku i wskazał, że proponowany zakaz prywatnego posiadania kryptowalut może obejmować wszystkie kryptowaluty. Rząd indyjski ogłosił w tym tygodniu, że na zimowej sesji, która rozpoczyna się w poniedziałek, zamierza przyjąć ustawę regulującą cyfrowe aktywa.
 • Rosjanie dokonują rocznie transakcje krypto warte ponad 5 miliardów dolarów
  Bank centralny Rosji przedstawił raport na temat stabilności finansowej. Instytucja podkreśliła w nim, że kraj ten jest bardzo aktywny globalnie jeśli chodzi o krypto transakcje. Według Banku Rosji, całkowite roczne wolumeny kraju wynoszą 5 miliardów dolarów lub około 350 miliardów rubli.
 • Hillary Clinton ostrzega, że ​​Chiny i Rosja manipulują kryptowalutami
  Hillary Clinton wezwała administrację Bidena do uregulowania kryptowalut w celu ochrony USA zarówno przed podmiotami państwowymi, jak i niepaństwowymi. Clinton przedstawiła swoje komentarze w ramach szerszej rozmowy na temat państw takich jak Chiny i Rosja „manipulujących technologią”, w tym mediami społecznościowymi, platformami technologicznymi i kryptowalutami.
 • Adidas współpracuje z Coinbase i kupuje ziemię w Sandbox
  Firma obuwnicza i odzieżowa Adidas ogłosiła dwa nowe przedsięwzięcia kryptowalutowe. Spółka wejdzie w partnerstwo z Coinbase i zbuduje coś na ziemi w The Sandbox.
 • Nowy niemiecki rząd uwzględnia kryptowaluty w umowie koalicyjnej
  Nowy niemiecki rząd uwzględnił kryptowaluty w swej umowie koalicyjnej, opowiadając się za równymi szansami między tradycyjnymi finansami a „innowacyjnymi modelami biznesowymi”. Po długich negocjacjach partie SPD, FDP i Partia Zielonych uzgodniły umowę koalicyjną i w grudniu przejmą władzę w Niemczech.
podsumowanie dnia w kryptowalut 26.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.