Adidas współpracuje z Coinbase i kupuje ziemię w Sandbox | Wiadomości | CrypS.

Adidas współpracuje z Coinbase i kupuje ziemię w Sandbox

Maciej Żerelik
adidas coinbase

Firma obuwnicza i odzieżowa Adidas ogłosiła dwa nowe przedsięwzięcia kryptowalutowe. Spółka wejdzie w partnerstwo z Coinbase i zbuduje coś na ziemi w The Sandbox.

W środę Adidas ogłosił współpracę z giełdą kryptowalut Coinbase. Póki co nie wiadomo zbyt wiele na temat natury partnerstwa. Firma zakończyła swojego tweeta pisząc: „Prawdopodobnie nic”.

Coinbase potwierdziło partnerstwo odpowiadając: „[Dzień dobry]…Witaj na imprezie, partnerze!”.

Dzień wcześniej Adidas zaangażował się w grę zbudowaną na Ethereum – The Sandbox. Firma zbuduje coś na wirtualnej nieruchomości, a koncepcja będzie nazywać się „AdiVerse”.

Wygląda na to, że Adidas jest już właścicielem ziemi w The Sandbox. Nazwa firmy jest bowiem widoczna na działce o tych współrzędnych. Póki co nie wiadomo, czy spółka kupiła tę ziemię, czy też została ona przydzielona za darmo przez The Sandbox.

Co planuje Coinbase i Adidas?

Nadal nie wiadomo, czy partnerstwo Adidasa z Coinbase jest związane z jego działalnością w The Sandbox. Prawdopodobne jest, że firma planuje wydać kryptowalutę w grze. Jeśli tak się stanie, Coinbase może pomóc jej dokonać wymaganej inwestycji.

Istnieją również inne możliwości. Adidas uruchomił NFT na POAP w zeszłym tygodniu. Możliwe, że Coinbase jest związany z tym ruchem. Zwłaszcza jeśli Adidas planuje wydać większą serię NFT. Coinbase planuje bowiem uruchomić rynek NFT, a Adidas mógłby prawdopodobnie wykorzystać ten rynek do dystrybucji przyszłych niewymiennych tokenów.

Firma mogłaby również użyć Coinbase do zaakceptowania kryptowaluty jako formy płatności. Podobne rozwiązania przyjęło wcześniej wiele innych firm. Póki co są to jednak jedynie spekulacje.

adidas coinbasereklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.