Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 25.01.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 25.01.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 25.01.22]
 • Acala Network zadebiutowała na Polkadot
  Acala Network rozpoczęła działalność na Polkadot. Pierwszy projekt, który wygrał aukcję parachain Polkadot, uruchomił swoją sieć na mainnecie.
 • Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej
  Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu rynkowego – Binance – zawarła umowę z Argentyńskim Związkiem Piłki Nożnej (AFA).
 • Bithumb zawiesza wypłaty kryptowalut na niezweryfikowane prywatne adresy
  Południowokoreańska giełda aktywów cyfrowych – Bithumb – poinformowała swoich użytkowników, że od 27 stycznia nie będą już mogli realizować wypłat kryptowalut na niezweryfikowane prywatne portfele . Nowa polityka firmy będzie również wymagała dodatkowej weryfikacji tożsamości Know Your Customer (KYC).
 • Rodzina byłego prezydenta USA zapowiada kroki prawne przeciwko TrumpCoin
  Memiczny token o nazwie TrumpCoin zwrócił uwagę członków rodziny byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, którzy zdecydowanie odcinają się od tego przedsięwzięcia. Syn Donalda Trumpa, Eric Trump, napisał na Twitterze, że TrumpCoin nie ma nic wspólnego z jego rodziną i nie jest w żaden sposób autoryzowany. Zapowiedział również podjęcie kroków prawnych.
 • KuCoin wprowadza integrację z SEPA
  Użytkownicy zarejestrowanej na Seszelach giełdy kryptowalutowej KuCoin rezydujący w krajach Unii Europejskiej będą mogli zasilić swoje konta walutowe kwotą do 1,1 mln USD w walutach fiducjarnych.
 • Kazachstan ograniczył dostawy energii elektrycznej do farm górniczych
  Kazachstan zmaga się z przeładowaniem sieci elektrycznej. Wczoraj Kazachska Spółka Eksploatacyjna Sieci Energetycznej (KEGOC) poinformowała o ograniczeniu dostaw energii elektrycznej do farm górniczych. Dostawa jest zablokowana do lutego.
 • Rząd wojskowy Myanmaru proponuje karę więzienia użytkownikom VPN i waluty cyfrowej
  Rządzone przez wojsko władze Birmy proponują uchwalenie przepisów dotyczących użytkowania wirtualnych sieci prywatnych (VPN) i walut cyfrowych. Po zmianach w prawie, osobom, które dopuszczą się naruszenia nowych przepisów, będzie groziła kara więzienia i/lub kara grzywny.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 25.01.22]
reklama
reklama