KuCoin wprowadza integrację z SEPA | Wiadomości | CrypS.

KuCoin wprowadza integrację z SEPA

Mariusz Przepiórka
Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej

Użytkownicy zarejestrowanej na Seszelach giełdy kryptowalutowej KuCoin rezydujący w krajach Unii Europejskiej będą mogli zasilić swoje konta walutowe kwotą do 1,1 mln USD w walutach fiducjarnych.

Giełda KuCoin ogłosił uruchomienie nowej metody płatności w poniedziałek, 24 stycznia. Od tego dnia klienci w 36 krajach należących do Jednolitego Obszaru Płatności w Euro (SEPA) będą mogli wpłacać na swoje konta dowolną walutę i wykorzystywać pieniądze do zakupu aktywów cyfrowych:

– Wielu naszych europejskich klientów uważa, że znacznie wygodniej jest kupować kryptowaluty za pomocą tradycyjnych walut. Zintegrowanie SEPA z naszym systemem to duży krok dla giełdy KuCoin – poinformowała spółka w oficjalnym komunikacie.

Giełda planuje globalną ekspansję

Giełda kryptowalutowa będzie teraz mogła konkurować z większymi firmami obsługującymi SEPA, takimi jak Binance czy Coinbase. KuCoin działa obecnie w 207 krajach, obsługując ponad 10 milionów klientów. Zgodnie z zapowiedziami dyrektora generalnego spółki Jonny’ego Liu, giełda KuCoin chce stać się dostępna dla każdego inwestora na całym świecie.

Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej
reklama
reklama