KuCoin wprowadza integrację z SEPA | Wiadomości | CrypS.

KuCoin wprowadza integrację z SEPA

Mariusz Przepiórka
Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnej

Użytkownicy zarejestrowanej na Seszelach giełdy kryptowalutowej KuCoin rezydujący w krajach Unii Europejskiej będą mogli zasilić swoje konta walutowe kwotą do 1,1 mln USD w walutach fiducjarnych.

Giełda KuCoin ogłosił uruchomienie nowej metody płatności w poniedziałek, 24 stycznia. Od tego dnia klienci w 36 krajach należących do Jednolitego Obszaru Płatności w Euro (SEPA) będą mogli wpłacać na swoje konta dowolną walutę i wykorzystywać pieniądze do zakupu aktywów cyfrowych:

– Wielu naszych europejskich klientów uważa, że znacznie wygodniej jest kupować kryptowaluty za pomocą tradycyjnych walut. Zintegrowanie SEPA z naszym systemem to duży krok dla giełdy KuCoin – poinformowała spółka w oficjalnym komunikacie.

Giełda planuje globalną ekspansję

Giełda kryptowalutowa będzie teraz mogła konkurować z większymi firmami obsługującymi SEPA, takimi jak Binance czy Coinbase. KuCoin działa obecnie w 207 krajach, obsługując ponad 10 milionów klientów. Zgodnie z zapowiedziami dyrektora generalnego spółki Jonny’ego Liu, giełda KuCoin chce stać się dostępna dla każdego inwestora na całym świecie.

Giełda kucoin znalazła się na celowniku kanadyjskiej agencji regulacyjnejreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.