Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej | Wiadomości | CrypS.

Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej

Maciej Żerelik
Binance

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu rynkowego – Binancezawarła umowę z Argentyńskim Związkiem Piłki Nożnej (AFA).

W wyniku współpracy, Binance będzie nowym globalnym głównym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej oraz sponsorem nazwy Professional Soccer League. Binance opracuje również nowy fan token.

Umowa będzie obowiązywać przez najbliższe pięć lat. Jest ona uważana za znaczący kamień milowy dla Binance, ponieważ platforma ta nigdy wcześniej nie współpracowała z narodową drużyną piłkarską. Co więcej, współpraca dotyczy znanego klubu, który dwukrotnie w swojej historii zdobył Puchar Świata i będzie próbował po raz kolejny wejść na tron w grudniu tego roku.

Claudio Tapia – prezes Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej – powiedział, że ta współpraca „spełnia wszystkie warunki, których szukamy.” Pochwalił Binance jako wiodącą globalną markę w swojej dziedzinie, która ma innowacyjną wizję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z włączenia Binance jako partnera handlowego AFA. Sojusz, który jest niewątpliwie strategiczny i wygeneruje doskonałe wyniki dla obu stron.

Ze swojej strony, Maximiliano Hinz – dyrektor Binance Latin America – argumentował, że nisza kryptowalutowa jest bardzo atrakcyjna dla fanów piłki nożnej w Argentynie. W związku z tym, „ma to sens” dla firmy, aby połączyć się z AFA.

Binancereklama
reklama

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.