Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej | Wiadomości | CrypS.

Binance została nowym globalnym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej

Zerelik Maciej
Binance

Największa na świecie giełda kryptowalut pod względem wolumenu rynkowego – Binancezawarła umowę z Argentyńskim Związkiem Piłki Nożnej (AFA).

W wyniku współpracy, Binance będzie nowym globalnym głównym sponsorem reprezentacji Argentyny w piłce nożnej oraz sponsorem nazwy Professional Soccer League. Binance opracuje również nowy fan token.

Umowa będzie obowiązywać przez najbliższe pięć lat. Jest ona uważana za znaczący kamień milowy dla Binance, ponieważ platforma ta nigdy wcześniej nie współpracowała z narodową drużyną piłkarską. Co więcej, współpraca dotyczy znanego klubu, który dwukrotnie w swojej historii zdobył Puchar Świata i będzie próbował po raz kolejny wejść na tron w grudniu tego roku.

Claudio Tapia – prezes Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej – powiedział, że ta współpraca „spełnia wszystkie warunki, których szukamy.” Pochwalił Binance jako wiodącą globalną markę w swojej dziedzinie, która ma innowacyjną wizję.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z włączenia Binance jako partnera handlowego AFA. Sojusz, który jest niewątpliwie strategiczny i wygeneruje doskonałe wyniki dla obu stron.

Ze swojej strony, Maximiliano Hinz – dyrektor Binance Latin America – argumentował, że nisza kryptowalutowa jest bardzo atrakcyjna dla fanów piłki nożnej w Argentynie. W związku z tym, „ma to sens” dla firmy, aby połączyć się z AFA.

Binance
reklama
reklama