Bithumb zawiesza wypłaty kryptowalut na niezweryfikowane prywatne adresy | Wiadomości | CrypS.

Bithumb zawiesza wypłaty kryptowalut na niezweryfikowane prywatne adresy

Zerelik Maciej
bithumb global

Południowokoreańska giełda aktywów cyfrowych – Bithumb – poinformowała swoich użytkowników, że od 27 stycznia nie będą już mogli realizować wypłat kryptowalut na niezweryfikowane prywatne portfele . Nowa polityka firmy będzie również wymagała dodatkowej weryfikacji tożsamości Know Your Customer (KYC).

W ogłoszeniu z 24 stycznia, Bithumb ujawnił, że zmienił swoją politykę usługową. Tymczasowo zawieszona została m.in. funkcja wstępnej rejestracji. W rezultacie użytkownicy nie mogą logować się za pomocą osobistego portfela, a firma będzie zatwierdzać tylko te zweryfikowane.

Wszyscy klienci giełdy powinni zweryfikować swoje portfele zgodnie z nowymi zasadami do 27 stycznia. Firma dodała, że użytkownicy z niezweryfikowanymi adresami mogą wycofać się „w taki sam sposób jak wcześniej” aż do daty egzekwowania.

Dodatkowo, Bithumb wdroży nową weryfikację tożsamości KYC. Firma stwierdziła w podsumowaniu:

Przepraszamy za wszelkie niedogodności spowodowane zmianą polityki wstępnej rejestracji adresu wypłaty. Bithumb zawsze będzie dążył do wygodnych i bezpiecznych transakcji dla naszych członków.

Pod koniec 2021 roku Coinone – inna główna giełda kryptowalut w Korei Południowej – narzuciła podobne przepisy. Wówczas organizacja zdecydowała się na zaprzestanie wypłat cyfrowych aktywów do niezweryfikowanych portfeli zewnętrznych.

bithumb global
reklama
reklama