Rodzina byłego prezydenta USA zapowiada kroki prawne przeciwko TrumpCoin | Wiadomości | CrypS.

Rodzina byłego prezydenta USA zapowiada kroki prawne przeciwko TrumpCoin

Mariusz Przepiórka
Memiczny token o nazwie TrumpCoin zwrócił uwagę członków rodziny byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, którzy zdecydowanie odcinają się od tego przedsięwzięcia. Syn Donalda Trumpa, Eric Trump, napisał na Twitterze, że TrumpCoin nie ma nic wspólnego z jego rodziną i nie jest w żaden sposób autoryzowany. Zapowiedział również podjęcie kroków prawnych. Na swej stronie internetowej TrumpCoin informuje, że waluta została wyemitowana 20 lutego 2016, aby uhonorować byłego prezydenta Donalda Trumpa. Na swym koncie twitterowym określa się mianem „Patriotycznej kryptowaluty nr 1”. Według danych CoinMarketCap, obecna kapitalizacja rynkowa TrumpCoin wynosi około 1,5 mln USD, a podaż dostępna w obiegu wynosi nieco ponad 6,6 mln tokenów. Token praktycznie nie jest przedmiotem transakcji na giełdach, choć jego wartość wzrosła dziś o ponad 350%, prawdopodobnie w wyniku tweeta Erica Trumpa. Token bez powiązań z Donaldem Trumpem W odpowiedzi na tweet młodego Trumpa, TrumpCoin zamieścił zrzut ekranu z sekcji często zadawanych pytań na swej stronie internetowej: „Trumpcoin.com nie jest własnością, nie jest prowadzony, nie jest wspierany przez, ani w żaden inny sposób powiązany z Donaldem J. Trumpem, The Trump Organization, Donald J. Trump for President Inc, ani żadną inną organizacją będącą własnością lub prowadzoną przez Donalda J. Trumpa lub jakikolwiek z jego podmiotów powiązanych”. TrumpCoin nie jest jedynym memicznym tokenem skierowanym do prawicowych zwolenników Trumpa. Na początku tego miesiąca NASCAR odrzucił sponsoring memicznego tokena o nazwie LGBcoin. Akronim „LGB” oznacza „Let's Go Brandon”, frazę, która sama stała się memem internetowym i była używana jako zamiennik dla „F*ck Joe Biden”. Memiczny token DOGE wśród 10 najlepszych walut Memiczne tokeny to kryptowaluty, które zwykle nie mają żadnej wartości i często nie mają żadnej użyteczności. Jak sama nazwa wskazuje, są w większości skupione wokół memów internetowych. Jedną z pierwszych walut tego typu jest dogecoin. Przez lata twierdzono, że nie ma ona żadnej wartości, jednak po tym jak miliarder Elon Musk stał się wielkim fanem DOGE, waluta znajduje się obecnie wśród 10 najlepszych kryptowalut z kapitalizacją rynkową wynoszącą 18,2 mld USD.

Memiczny token o nazwie TrumpCoin zwrócił uwagę członków rodziny byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, którzy zdecydowanie odcinają się od tego przedsięwzięcia. Syn Donalda Trumpa, Eric Trump, napisał na Twitterze, że TrumpCoin nie ma nic wspólnego z jego rodziną i nie jest w żaden sposób autoryzowany. Zapowiedział również podjęcie kroków prawnych.

Na swej stronie internetowej TrumpCoin informuje, że waluta została wyemitowana 20 lutego 2016, aby uhonorować byłego prezydenta Donalda Trumpa. Na swym koncie twitterowym określa się mianem „Patriotycznej kryptowaluty nr 1”. Według danych CoinMarketCap, obecna kapitalizacja rynkowa TrumpCoin wynosi około 1,5 mln USD, a podaż dostępna w obiegu wynosi nieco ponad 6,6 mln tokenów. Token praktycznie nie jest przedmiotem transakcji na giełdach, choć jego wartość wzrosła dziś o ponad 350%, prawdopodobnie w wyniku tweeta Erica Trumpa.

Token bez powiązań z Donaldem Trumpem

W odpowiedzi na tweet młodego Trumpa, TrumpCoin zamieścił zrzut ekranu z sekcji często zadawanych pytań na swej stronie internetowej: „Trumpcoin.com nie jest własnością, nie jest prowadzony, nie jest wspierany przez, ani w żaden inny sposób powiązany z Donaldem J. Trumpem, The Trump Organization, Donald J. Trump for President Inc, ani żadną inną organizacją będącą własnością lub prowadzoną przez Donalda J. Trumpa lub jakikolwiek z jego podmiotów powiązanych”.

TrumpCoin nie jest jedynym memicznym tokenem skierowanym do prawicowych zwolenników Trumpa. Na początku tego miesiąca NASCAR odrzucił sponsoring memicznego tokena o nazwie LGBcoin. Akronim „LGB” oznacza „Let’s Go Brandon”, frazę, która sama stała się memem internetowym i była używana jako zamiennik dla „F*ck Joe Biden”.

Memiczny token DOGE wśród 10 najlepszych walut

Memiczne tokeny to kryptowaluty, które zwykle nie mają żadnej wartości i często nie mają żadnej użyteczności. Jak sama nazwa wskazuje, są w większości skupione wokół memów internetowych. Jedną z pierwszych walut tego typu jest dogecoin. Przez lata twierdzono, że nie ma ona żadnej wartości, jednak po tym jak miliarder Elon Musk stał się wielkim fanem DOGE, waluta znajduje się obecnie wśród 10 najlepszych kryptowalut z kapitalizacją rynkową wynoszącą 18,2 mld USD.

Memiczny token o nazwie TrumpCoin zwrócił uwagę członków rodziny byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, którzy zdecydowanie odcinają się od tego przedsięwzięcia. Syn Donalda Trumpa, Eric Trump, napisał na Twitterze, że TrumpCoin nie ma nic wspólnego z jego rodziną i nie jest w żaden sposób autoryzowany. Zapowiedział również podjęcie kroków prawnych. Na swej stronie internetowej TrumpCoin informuje, że waluta została wyemitowana 20 lutego 2016, aby uhonorować byłego prezydenta Donalda Trumpa. Na swym koncie twitterowym określa się mianem „Patriotycznej kryptowaluty nr 1”. Według danych CoinMarketCap, obecna kapitalizacja rynkowa TrumpCoin wynosi około 1,5 mln USD, a podaż dostępna w obiegu wynosi nieco ponad 6,6 mln tokenów. Token praktycznie nie jest przedmiotem transakcji na giełdach, choć jego wartość wzrosła dziś o ponad 350%, prawdopodobnie w wyniku tweeta Erica Trumpa. Token bez powiązań z Donaldem Trumpem W odpowiedzi na tweet młodego Trumpa, TrumpCoin zamieścił zrzut ekranu z sekcji często zadawanych pytań na swej stronie internetowej: „Trumpcoin.com nie jest własnością, nie jest prowadzony, nie jest wspierany przez, ani w żaden inny sposób powiązany z Donaldem J. Trumpem, The Trump Organization, Donald J. Trump for President Inc, ani żadną inną organizacją będącą własnością lub prowadzoną przez Donalda J. Trumpa lub jakikolwiek z jego podmiotów powiązanych”. TrumpCoin nie jest jedynym memicznym tokenem skierowanym do prawicowych zwolenników Trumpa. Na początku tego miesiąca NASCAR odrzucił sponsoring memicznego tokena o nazwie LGBcoin. Akronim „LGB” oznacza „Let's Go Brandon”, frazę, która sama stała się memem internetowym i była używana jako zamiennik dla „F*ck Joe Biden”. Memiczny token DOGE wśród 10 najlepszych walut Memiczne tokeny to kryptowaluty, które zwykle nie mają żadnej wartości i często nie mają żadnej użyteczności. Jak sama nazwa wskazuje, są w większości skupione wokół memów internetowych. Jedną z pierwszych walut tego typu jest dogecoin. Przez lata twierdzono, że nie ma ona żadnej wartości, jednak po tym jak miliarder Elon Musk stał się wielkim fanem DOGE, waluta znajduje się obecnie wśród 10 najlepszych kryptowalut z kapitalizacją rynkową wynoszącą 18,2 mld USD.reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.