Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 24.11.2021
 • eToro wycofa token Cardano w związku z problemami regulacyjnymi
  Izraelski broker eToro przesłał do swych klientów informację, w której przekazuje, że do końca roku wycofa ze swej oferty tokeny Cardano (ADA) i Tron (TRX) dla klientów w Stanach Zjednoczonych.
 • Kryptowalutowy Black Friday: sprawdź 3 promocje
  Z okazji tegorocznego Black Friday i Black Week możemy znaleźć promocje dla kryptowalutowych inwestorów. Sprawdź zniżki, z których możesz skorzystać.
 • Binance założy globalną siedzibę w Irlandii
  Wiodąca giełda kryptowalut Binance podobno założy siedzibę w Irlandii. Decyzja ta jest następstwem całkowitego zakazu kryptowalut w Chinach i problemów regulacyjnych, z którymi firma borykała się w wielu innych krajach.
 • Palau stworzy z Ripple ekologiczną walutę cyfrową
  Sieć płatności cyfrowych Ripple nawiązała współpracę z Republiką Palau. Celem współpracy będzie opracowanie własnej cyfrowej waluty wyspiarskiego państwa położonego na Pacyfiku.
 • Tokeny od Decentraland i Sandbox wzrosły o 30%
  Tokeny Decentraland (MANA) i The Sandbox (SAND) odnowiły swoje rekordowe maksima na poziomie odpowiednio 5,33 USD i 7,26 USD. Kapitalizacja Decentraland przekroczyła w tej chwili 7 miliardów dolarów, a The Sandbox – 6,4 miliarda dolarów.
 • Wydarzenie „Made in Blockchain Meetup” w Warszawie
  10 grudnia odbędzie się wydarzenie „Made in Blockchain Meetup” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Motywem przewodnim eventu będą prezentacje rodzimych projektów blockchainowych oraz networking.
 • Amerykańscy regulatorzy przedstawią wytyczne dotyczące kryptowalut dla banków
  Amerykańscy regulatorzy bankowi zjednoczą się, aby zdefiniować rolę, jaką banki mogą odgrywać na rynku kryptowalut. Tak wynika z opublikowanego we wtorek wspólnego oświadczenia.
 • Indyjskie prawo ws. kryptowalut trafi do parlamentu w ciągu miesiąca
  Zgodnie z oficjalnym biuletynem rządowym Lok Sabha, indyjska ustawa regulująca kryptowaluty będzie procedowana podczas zimowej sesji parlamentarnej, trwającej od 29 listopada do 23 grudnia.
podsumowanie dnia w kryptowalut 24.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.