Kryptowalutowy Black Friday: sprawdź 3 promocje | Wiadomości | CrypS.

Kryptowalutowy Black Friday: sprawdź 3 promocje

Michał Misiura
Kryptowalutowy Black Friday

Z okazji tegorocznego Black Friday i Black Week możemy znaleźć promocje dla kryptowalutowych inwestorów. Sprawdź zniżki, z których możesz skorzystać. 

W tym roku liczba dostępnych zniżek jest dużo uboższa niż w poprzednich latach. W głównej mierze wynika to zakłóceń w światowej produkcji chipów, przez co nie pojawiły się specjalne oferty na portfele sprzętowe od ich dwóch największych producentów: Trezora i Ledgera. Zniżki możemy znaleźć za to u słabiej znanego Coinkite.

black friday 2021 w sklepie trezor

Trezor: 20% promocji na akcesoria do portfeli

Kiedy: od 22 do 29 listopada (do 16:00)

Znany producent portfeli sprzętowych ogłosił 20% zniżki na wszystkie akcesoria w swoim sklepie internetowym. Niestety promocja nie obejmuje samych portfeli. Wśród asortymentu objętego promocją znalazły się m.in. kapsuły oraz metalowe i tytanowe płytki (cryptosteel), służące do przechowywania kopii zapasowych kluczy prywatnych i fraz seed. Zniżka dotyczy także smyczy oraz sylikonowych etui i osłon ekranu, służących do zabezpieczenia portfeli sprzętowych Trezor.

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU TREZOR


Coinkite: do 25% zniżki na akcesoria i portfele

portfele sprzętowe coinkite na promocji z okazji black friday

Kiedy: do 27 listopada (do 18:00)

Black Friday u Coinkite to do 25% zniżki na większość asortymentu. Oferta dotyczy zarówno portfeli sprzętowych Coldcard (przecena ze 129 na 103 USD) i Opendime (3 sztuki za 47 USD), jak i kapsuł, breloczków i innych zabezpieczeń, chroniących klucze prywatne. Koszt wysyłki do Europy to około 22 USD.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ COINKITE

 


TradingView: do 60% zniżki na subskrypcję

Kiedy: do 28 listopadapromocja na tradingview - black friday

Promocję z okazji Black Friday, znajdziemy także na TradingView, czyli popularnej platformie z narzędziami dla traderów. Posiadacze płatnych subskrypcji zyskują dostęp do większej liczby funkcjonalności pozwalających na sprawniejszą analizę rynkowych danych i wykresów. Poza zniżką na pakiety oferta obejmuje także dodatkowy, bezpłatny miesiąc.

 

ODWIEDŹ STRONĘ TRADINGVIEW

Kryptowalutowy Black Friday
reklama
reklama