Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.06.21]
 • Nie żyje John McAfee!
  Twórca pierwszego oprogramowania antywirusowego i inwestor kryptograficzny John McAfee nie żyje. 75-letni mężczyzna został znaleziony martwy w celi hiszpańskiego zakładu karnego, zaledwie kilka godzin po orzeczeniu sądu, że zostanie poddany ekstradycji, aby postawić mu zarzuty w USA. Nie obeszło się jednak bez teorii spiskowych, mówiących o tym, że przedsiębiorca nadal żyje lub, że samobójstwo zostało upozorowane.
 • Platforma Binance NFT jest już dostępna
  Binance uruchomiło dziś długo oczekiwaną platformę do handlu NFT. Praca Krzysztofa Gonciarza zatytułowana „Fantazmaty”, jako jedynej osoby z Polski, została właśnie wystawiona na aukcji Binance NFT, w ramach międzynarodowej kampanii „100 Creators”.
 • Salwador nie planuje przyjęcia altcoinów
  Prezydent Salwadoru Nayib Bukele potwierdził w ostatnim wywiadzie, że kraj nie planuje przyjęcia innych kryptowalut jako prawnego środka płatniczego.
 • Andreessen Horowitz uruchomił fundusz kryptograficzny o wartości 2,2 miliarda dolarów
  Andreessen Horowitz (a16z), wiodąca firma venture capital z Doliny Krzemowej, uruchomiła trzeci fundusz kryptowalutowy z aktywami o wartości 2,2 miliarda dolarów. Na blogu przedstawiciele a16z zauważyli rewolucyjny potencjał blockchain i kryptowalut, ich zdolność do zmiany wszystkich aspektów ludzkiego życia.
 • 69 000 BTC (3,6 mld USD) znika razem z właścicielami giełdy AfriCrypt
  Jeżeli pierwsze doniesienia zyskają potwierdzenie, będzie to największy exit scam w historii – uważa Bloomberg. Dwaj bracia prowadzący południowoafrykańską giełdę kryptowalut AfriCrypt, zniknęli razem ze środkami klientów, których wartość szacuje się na 3,6 mld dolarów.
 • Bitmain wstrzymuje sprzedaż koparek kryptowalut
  Bitmain Technologies Ltd., jeden z największych w branży producentów koparek do wydobywania Bitcoina, zawiesił sprzedaż swoich urządzeń. Wszystko ze względu na stanowisko Chin, które rozpoczęły walkę z kryptowalutami.
 • Chiński gigant płatności AliPay sprzedał NFT
  Największa chińska cyfrowa platforma płatnicza, Alipay, sprzedała niewymienne tokeny (NFT) na swojej własnej, autoryzowanej sieci blockchain o nazwie AntChain.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.