Platforma Binance NFT jest już dostępna | Wiadomości | CrypS.

Platforma Binance NFT jest już dostępna

Konrad Juszczyk
Giełda Binance zamierza uruchomić swoją platformę do tworzenia i handlu NFT

Binance uruchomiło dziś długo oczekiwaną platformę do handlu NFT.

Binance NFT oficjalnie otwarte

Binance NFT Marketplace, o którym pisaliśmy już w kwietniu, został dziś oficjalnie otwarty. Platforma łączy artystów, twórców i entuzjastów kryptowalut, aby tworzyć i handlować niewymiennymi tokenami (NFT). Binance NFT obejmuje 3 linie produktów:

  • Rynek: twórz, sprzedawaj, licytuj i kupuj NFT od twórców z całego świata.
  • Wydarzenia: kupuj ekskluzywne NFT stworzone przez czołowych artystów oraz najbardziej wpływowe nazwiska i marki.
  • Mystery Boxes: Każdy Mystery Box ma w sobie jeden losowy NFT i różni się od siebie rzadkością.

Aukcja „Genesis” będzie pierwszym wydarzeniem premium na rynku i obejmie „Trzy autoportrety” Warhola oraz zdigitalizowaną wersję „Boskiej komedii: reinkarnacja” Salvadora Dalego. Warto dodać, że dzieło Dalego zostało przeprojektowane tak, aby zawierało symbol BTC, podpis Changpeng Zhao oraz logo Binance, widoczne tylko po zbliżeniu.

NFT od Krzysztofa Gonciarza

Praca Krzysztofa Gonciarza zatytułowana „Fantazmaty”, jako jedynej osoby z Polski, została właśnie wystawiona na aukcji Binance NFT, w ramach międzynarodowej kampanii „100 Creators”. Obecna cena dzieła sztuki wynosi 0,55 ETH, a do końca aukcji zostało 9 dni. Aby korzystać z platformy i licytować dzieło, można użyć swojego konta giełdowego Binance, jednak osoby nieposiadające konta na giełdzie muszą je stworzyć.

Krzysztof Gonciarz - "Fantazmaty"
Aukcja NFT od Krzysztofa Gonciarza
Giełda Binance zamierza uruchomić swoją platformę do tworzenia i handlu NFTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.