Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.07.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.07.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.07.21]
 • THORChain ponownie celem ataku hakera
  Zdecentralizowana giełda THORChain doznała drugiego wielomilionowego włamania w ciągu ostatnich kilku tygodni. Tym razem haker uzyskał dostęp do ETH o wartości 8 mln USD. Wszystko wskazuje jednak, że atak został przeprowadzony przez etycznego hakera, ponieważ giełda poinformowała, że sprawca oczekuje nagrody w wysokości 10%. Obrót ETH zostanie wstrzymany do czasu zakończenia audytu kodu.
 • JPMorgan oferuje dostęp do funduszy kryptograficznych
  Jeden z największych banków w Stanach Zjednoczonych – JPMorgan otworzył dostęp do funduszy kryptowalutowych opartych na BTC, BCH, ETH i ETC dla swoich klientów zarządzających aktywami.
 • Goldman Sachs: 45% ultra bogatych interesuje się kryptowalutami
  Podczas gdy większość inwestorów martwi się o spadek cen Bitcoina, miliarderzy są nim coraz bardziej zainteresowani. Ostatnie badanie Goldman Sachs ujawniło, że co najmniej 45% biur rodzinnych jest zainteresowanych inwestowaniem w kryptowaluty.
 • Amazon szuka specjalisty z doświadczeniem w branży blockchain
  Amazon otworzył wakat dla lidera produktu w zakresie walut cyfrowych i blockchain. Pracownik dołączy do zespołu Payments Acceptance & Experience w Seattle w stanie Waszyngton.
 • Bank Rosji wzywa giełdy, aby te nie notowały krypto firm
  Ponieważ globalne firmy z branży kryptowalut coraz częściej rozważają wejście na giełdę, rosyjski bank centralny oficjalnie zalecił lokalnym giełdom unikanie notowań takich podmiotów.
 • Chainalysis: ataki ransomware w 2021 r. pobiją zeszłoroczny rekord
  2020 rok był przełomowy dla hakerów z gangów ransomware. Przejście na pracę zdalną, na całym świecie, obniżyło standardy cyberbezpieczeństwa i pozwoliło im przejąć 416 mln dolarów w kryptowalutach. Wiele wskazuje jednak na to, że 2021 rok będzie dla nich jeszcze lepszy.
 • Jack Dorsey: Bitcoin częścią przyszłości Twittera
  Prezes Twittera Jack Dorsey potwierdził inwestorom, że bitcoin będzie „dużą częścią” przyszłości firmy, ponieważ dostrzega możliwość integracji kryptowaluty z istniejącymi produktami i usługami Twittera.
 • Przychody Axie Infinity mogą w tym roku przekroczyć 1 miliard USD
  Od piątku token AXS był sprzedawany po nowej, najwyższej w historii cenie 30 USD, co oznacza wzrost od początku roku o ponad 5700%. Według badań TheTie , Axie Infinity szybko stała się jednym z najbardziej dochodowych projektów na blockchainie Ethereum. Według butikowej firmy badawczej Delphi Digital, przewiduje się, że Axie Infinity zakończy rok z łącznymi przychodami przekraczającymi 1 miliard dolarów.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 23.07.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.