Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 24.03.2021
 • Tesla zaczęła sprzedawać swoje samochody za BTC
  Elon Musk ogłosił rozpoczęcie sprzedaży samochodów elektrycznych Tesli za bitcoiny (BTC) w Stanach Zjednoczonych. Usługa ma zostać rozszerzona na resztę świata jeszcze w tym roku.
 • OKEx Korea kończy działalność. Klienci muszą wypłacić środki.
  OKEx Korea wydała we wtorek oświadczenie, w którym informuje o zakończeniu działalności. Klienci muszą wycofać swoje środki zarówno w walutach fiat jak i kryptowalutach przed dniem 7 kwietnia.
 • Komedia, która pojawi się jako NFT
  Finansowany przez kryptowaluty serial komediowy ma na celu wydanie pełnego odcinka jako NFT. Serial telewizyjny oparty na scenariuszu, który dotyczy kryptowalut jest opracowywany przez Beacon Pictures. Odcinek tworzony przez anonimowego „Suhh Toshee”, będzie odzwierciedlał życie przedsiębiorców zajmujących się kryptowalutami.
 • Sky Global oskarżony o pranie milionów za pomocą kryptowalut
  Pranie pieniędzy można uznać za największy problem dla organów regulacyjnych, jeśli chodzi o adopcję kryptowalut. Niedawno władze w Stanach Zjednoczonych rozprawiły się z dostawcą usług telekomunikacyjnych Sky Global, który miał prać pieniądze za pomocą kryptowalut.
 • Crypto.com uruchamia swój rynek NFT
  Platforma płatnicza Crypto.com z siedzibą w Hongkongu ogłosiła własny rynek niezamienialnych tokenów (NFT). Usługa zostanie uruchomiona 26 marca.
 • Vitalik Buterin dostrzegł potencjał w NFT
  NFT są postrzegane jako „kasyna celebrytów”, ale mogą być wykorzystywane do celów społecznych, takich jak finansowanie organizacji charytatywnych i dóbr publicznych. Tę opinię przedstawił współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin.
 • Młodzi inwestorzy kupują kryptowaluty dla „dreszczyku emocji”
  Brytyjski Urząd Nadzoru Finansowego (FCA) ostrzegł, że młodzi ludzie podejmują wysokie ryzyko inwestując w kryptowaluty. FCA przeprowadziła badania i stwierdziła, że istnieje „nowa, młodsza, bardziej zróżnicowana grupa” inwestorów angażujących się w inwestycje wysokiego ryzyka.
 • Zainteresowanie NFT w Google prawie osiąga poziom ICO z 2017 roku
  Wyszukiwania Google dla niezamiennych tokenów (NFT) są bliskie boomu ICO w 2017 roku. Według Google Trends, jeśli maksymalne zainteresowanie ICO szacujemy na 100 punktów, to popularność NFT w marcu wyniosła 93 punkty.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 24.03.2021reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.