Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 21.04.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (21.04.2021) - CrypS
 • Projekt EasyFi zhakowany na ponad 80 milionów dolarów
  EasyFi Network, projekt DeFi warstwy 2 zbudowany na Polygon Network padł ofiarą hakerów. Napastnikom udało się wyprowadzić z oficjalnego portfela środki o wartości kilkudziesięciu milionów dolarów.
 • Binance US mianuje na CEO byłego szefa OCC
  Brian Brooks, pełniący obowiązki szefa Office of the Comptroller of the Currency (OCC) w administracji Donalda Trumpa, we wczorajszym raporcie Wall Street Journal ujawnił, że od 1 maja 2021 roku będzie pracował jako CEO Binance US.
 • Facebook uruchomi pilotażową emisję Diem w 2021 roku
  Facebook i jego partnerzy w projekcie cyfrowej waluty zamierzają pilotażowo wyemitować niewielką ilość Diem, wcześniej znaną jako Libra, jeszcze w tym roku. Taką informację podał portal CNBC. Anonimowe źródło portalu wskazuje, że stablecoin zostanie uruchomiony w ograniczonej formie i będzie tylko powiązany z USD.
 • WeWork ogłosiło akceptację płatności w bitcoinie
  WeWork doda obsługę płatności kryptowalutowych w ramach partnerstwa z usługą przetwarzania BitPay. Pierwszym uczestnikiem programu była giełda Coinbase.
 • Strateg JPMorgan ostrzega przed osłabieniem Bitcoina
  Kurs BTC stracił byczy pęd po spadkach, a likwidacja kontraktów terminowych może spowodować głębszą korektę. Ciekawą opinią podzielił się strateg banku JPMorgan, Nikolaos Panigirtzoglou.
 • Uniswap wdraża kontrakty V3 w sieciach testowych Ethereum
  Wiodąca zdecentralizowana giełda – Uniswap zbliżyła się o krok do uruchomienia swojej długo oczekiwanej iteracji „V3”, ogłaszając pomyślne wdrożenie inteligentnych kontraktów V3 we wszystkich sieciach testowych Ethereum.
 • 110-letnia firma Baillie Gifford inwestuje 100 milionów dolarów w Blockchain.com
  Baillie Gifford, 110-letnia firma zarządzająca aktywami znana z wczesnych wkładów w firmy takie jak Tesla, Google, Amazon, Airbnb, Moderna, czy Alibaba zainwestowała 100 milionów dolarów w kryptograficzną firmę Blockchain.com.
 • Tygodniowy wolumen obrotu na Uniswap przekroczył 10 miliardów dolarów
  Wolumen obrotu na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap (DEX) w ciągu ostatnich 7 dni osiągnął 10,31 miliarda USD. Uniswap jest jednak gorszy od PancakeSwap pod względem wartości zablokowanych środków . UniSwap posiada 9,5 miliarda dolarów w TVL, podczas gdy PancakeSwap ma 11 miliardów dolarów.
 • Kandydatka Demokratów: kryptowaluty i blockchain to przyszłość Nowego Jorku
  Kandydatka na stanowisko kontrolera finansów Nowego Jorku, uważa że kryptowaluty i blockchain mogą mieć kluczowe znaczenie dla odbudowy gospodarki miasta. Reshma Patel startuje z ramienia Partii Demokratycznej i ma 11 konkurentów.
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (21.04.2021) - CrypS
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.