Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.10.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.10.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.10.21]
 • Coinbase pomaga Facebookowi testować portfel Novi
  Facebook wybrał Coinbase jako partnera powierniczego do pilotażu swojego cyfrowego portfela Novi. Akcje giełdy wzrosły dziś rano o 2% po tych informacjach.
 • Bitcoin ETF wejdzie dziś na giełdę w USA – wszystko co musisz wiedzieć
  Już dziś na nowojorskiej giełdzie rozpocznie się handel pierwszym bitcoinowych ETF-em w Stanach Zjednoczonych. Instrument będzie oparty na kontraktach futures na BTC.
 • Grayscale potwierdza, że będzie aplikować o Bitcoin ETF
  Największy operator bitcoinowych funduszy – Grayscale, potwierdził swoje plany złożenia wniosku o utworzenie ETFu.
 • Ilość środków w funduszach kryptograficznych osiągnęła ATH
  Napływ środków do produktów opartych o aktywa cyfrowe od 9 do 15 października wyniósł 80 mln USD, a łączna kwota środków w takich produktach wzrosła do nowego rekordu 72,3 mld USD.
 • Rarible oferuje użytkownikom wydanie NFT bez kosztów transakcyjnych
  Platforma Rarible wprowadziła funkcję, która pozwala na wydawanie tokenów non-fungable (NFT) bez kosztów transakcyjnych. Zgodnie z oświadczeniem opcja ma na celu obniżenie bariery wejścia dla twórców. Jest to również „krok w kierunku zrównoważonego rozwoju” rynku, ponieważ zmniejsza liczbę niepotrzebnych transakcji Ethereum związanych z uwolnieniem nieodebranych transakcji NFT.
 • Zespół MakerDAO znalazł sposób na odwrócenie transakcji Ethereum
  Zespół inżynierów MakerDAO znalazł sposób na odzyskanie ETH wartych około 240 tys. dolarów. Środki te zostały utracone w wyniku błędu pewnego użytkownika reddita, który wysłał je na zły adres.
 • Celsius i Nexo muszą zakończyć działalność w Nowym Jorku
  Nowojorska prokurator generalna Letitia James nakazała dziś zaprzestania wszelkich operacji dwóm „niezarejestrowanym platformom pożyczkowym kryptowalut”. Jednocześnie zażądała, aby trzy inne przekazały informacje na temat swojej działalności do jej biura.
 • Wyświetlanie ceny Bitcoina wyłączone w portfelu Chivo
  Twórcy salwadorskiego portfela bitcoin Chivo wyłączyli możliwość podglądu ceny podczas transakcji. Niektórzy obywatele wykorzystywali tę funkcję do osiągnięcia zysku. Operator Chivo również zdecydował się zrezygnować z ustalania cen i przejść na „natychmiastową konwersję”. 
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.10.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.