Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.08.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.08.21]
 • Binance: Uważaj na oszustwa telefoniczne w Polsce
  Binance ostrzega przed oszustwami z wykorzystaniem giełdy w Polsce, uruchamiając specjalną linię wsparcia dla polskich klientów. W tekście dowiesz również się co zrobić, gdy padłeś ofiarą takiego oszustwa.
 • Coinbase gromadzi kapitał, aby przetrwać „kryptowalutową zimę”
  Największa amerykańska giełda kryptowalut, zgromadziła środki pieniężne o wartości około 4 miliardów dolarów, przygotowując się na spadek wolumenu handlu detalicznego kryptowalutami i wyższe koszty operacyjne spowodowane przeszkodami regulacyjnymi.
 • Portfel cyfrowy Novi od Facebooka gotowy do uruchomienia
  Szef działu usług finansowych Facebooka, David Marcus, skrytykował istniejącą amerykańską infrastrukturę finansową i powiedział, że cyfrowy portfel Novi jest już gotowy do uruchomienia.
 • Fałszywe aplikacje do wydobywania kryptowalut na Google Play
  Google musiało usunąć osiem fałszywych aplikacji mobilnych ze Sklepu Play. Fałszywe aplikacje na Androida są skierowane do użytkowników zainteresowanych wydobywaniem zasobów cyfrowych w chmurze. Analitycy odkryli, że usunięte już aplikacje zawierały dwa złośliwe oprogramowania: FakeMinerAd i FakeMinerPay.
 • Adopcja kryptowalut wzrosła w 2021 o 880%
  Globalna adopcja kryptowalut wzrosła o 880% w ciągu ostatniego roku. Dowiedz się jakie kraje zmieniły swoje nastawienie do aktywów cyfrowych.
 • Holandia ostrzega przed Binance
  Kłopoty regulacyjne kryptowalutowej giełdy Binance nie ustają. Do listy krajów, które opublikowały ostrzeżenia przed spółką Binance dołączyła Holandia
 • Atak na giełdę Liquid – hakerzy ukradli 85 mln USD
  Dziś rano japońska giełda kryptowalut Liquid poinformowała na Twitterze o ataku hakerskim na jej gorące portfele. Na adresy powiązane z hackiem trafiły środki o wartości ponad 80 mln dolarów.
 • Sieć Avalanche uruchomiła fundusz o wartości 180 mln USD
  Organizacja non-profit Avalanche Foundation utworzyła fundusz o wartości 180 milionów dolarów, z którego środki zostaną wykorzystane do przyciągania do sieci aplikacji i aktywów z sektora DeFi.
 • Kryptowaluty to „w 95% scam, szum, obłuda i zamieszanie” – uważa prezes Fedu
  Prezes Banku Rezerwy Federalnej w Minneapolis – Neel Kashkari – dość negatywnie wypowiedział się na temat kryptowalut, a zwłaszcza bitcoina. Określił on cyfrowe aktywa jako „śmieci” i stwierdził, że są one „kompletnymi schematami Ponziego”.
 • Binance zatrudnia byłego urzędnika Departamentu Skarbu USA
  Czołowa giełda kryptowalut Binance zatrudniła Grega Monahana – byłego urzędnika śledczego Departamentu Skarbu USA. Monahan będzie pełnił funkcję globalnego specjalisty ds. prania brudnych pieniędzy.
 • Właściciel miksera BTC przyznaje się do wyprania ponad 300 milionów dolarów
  Larry Dean Harmon, właściciel ciemnej sieci internetowej zajmującej się praniem kryptowalut, znanej jako Helix, przyznał się do winy za pranie bitcoinów o wartości ponad 300 milionów dolarów w latach 2014-2017.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 19.08.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.