Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.06.21]
 • Wieloryby dokupują 90 000 bitcoinów w ciągu ostatnich 25 dni
  Najwięksi gracze akumulują bitcoiny w oczekiwaniu na wystrzał ceny, przez ich portfele zwiększyły się o 90 000 BTC w ciągu zaledwie 25 dni. Portfele o wartości od 100 do 10 000 BTC są obecnie największym segmentem hodlerów i stanowią one obecnie 48,7% podaży bitcoinów.
 • Bank Światowy nie udzieli pomocy Salwadorowi
  Bank Światowy odrzucił prośbę Salwadoru o pomoc w zmianach związanych z przyjęciem bitcoina jako prawnego środka płatniczego. Instytucja powołała się na problemy z wpływem bitcoina na środowisko i przejrzystość i na tej podstawie odmówiła wsparcia działań podjętych przez władze Salwadoru.
 • Indie dokonują przeglądu ustawy o zakazie kryptowalut
  Rząd centralny Indii dokonuje przeglądu kluczowych zmian mających wejść w życie, które mogą zakazać kryptowalut w tym kraju.
 • McLaren uruchomi NFT we współpracy z Tezos
  McLaren Racing ogłosił nowe wieloletnie partnerstwo techniczne z projektem blockchain Tezos w celu stworzenia swoich NFT.
 • Travala uruchamia konkurencję dla AirBnb opartą na blockchainie
  Serwis rezerwacji podróży Travala ogłosił konkurencję dla Airbnb. Firma stworzyła serwis oparty na technologii blockchain o nazwie Dtravel.
 • Giełdy w Korei Południowej wycofują niektóre tokeny
  Wraz z zacieśnianiem regulacyjnego uścisku przez południowokoreańskie organy regulacyjne, krajowe giełdy kryptowalutowe zaczęły wstrzymywać obrót mniejszymi tokenami, które są uznawane za aktywa o podwyższonym ryzyku.
 • Wyrządzili straty na 500 mln USD. Aresztowanie grupy stojącej za ransomware Clop
  Ukraińska cyberpolicja poinformowała wczoraj o zatrzymaniu 6 hakerów, stojących za atakami ransomware Clop, w wyniku których ucierpiały firmy i uczelnie w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych. Straty wyrządzone przez grupę szacuje się na 500 mln dolarów.
 • Bank Centralny Indonezji zakazuje używania kryptowalut do płatności
  Pomimo ogromnej fali adopcji otaczającej kryptowaluty w ostatnich miesiącach, władze Indonezji zdecydowały, że nie chcą mieć nic wspólnego z tą wschodzącą klasą aktywów.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 17.06.21]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.