Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.11.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.11.21]

Konrad Juszczyk
podsumowanie dnia w kryptowalut 15.11.2021
 • Bitcoinowy ETF VanEck już 16 listopada zadebiutuje na CBOE
  VanEck w końcu uruchamia swój fndusz ETF oparty na kontraktach terminowych na BTC. Według oficjalnego komunikatu Chicago Board Options Exchange (CBOE), fundusz już we wtorek zadebiutuje na CBOE pod symbolem XBTF.
 • Integracja MetaMask i Ledger znów działa
  Kilka miesięcy temu Chromium, silnik przeglądania obsługujący przeglądarkę Google Chrome, Opera, Brave i wiele innych, wprowadził aktualizacje, które wpłynęły na sposób, w jaki MetaMask łączył się z portfelem sprzętowym Ledger Nano. Jednak problem ten został już naprawiony.
 • Chiński urzędnik złamał zakaz kopania kryptowalut. Grozi mu kara śmierci
  Zastępca przewodniczącego prowincji Jiangxi, został usunięty ze wszystkich stanowisk w partii i grozi mu kara śmierci. Chińskie władze zarzucają mu korupcję i nadużycie władzy, związane ze wspieraniem biznesów z branży wydobycia kryptowalut.
 • Odszkodowanie za włamanie do Cream Finance zwiększy podaż tokenów
  Cena tokena Cream Finance DeFi spadła o ponad 40% po ogłoszeniu przez twórców programu zwrotu pieniędzy użytkownikom dotkniętym październikowym atakiem hakerskim.
 • Trudność wydobywania bitcoinów wzrosła o prawie 5%
  W wyniku kolejnego przeliczenia trudność wydobycia pierwszej kryptowaluty wzrosła o 4,69% – do 22,67 biliona hashów (T). Wskaźnik wzrósł dziewiąty okres z rzędu po spadku z powodu zakazu wydobycia w Chinach.
 • Ukraińska polityk nie potrafiła przedstawić pochodzenia swoich kryptowalut
  Ukraińska Narodowa Agencja ds. Zapobiegania Korupcji stwierdziła, że znalazła „niedokładne informacje” na temat pochodzenia kryptowalut posiadanych przez deputowaną partii „Za Majbutne” – Annę Skorokhod.
 • Holenderskie władze skonfiskowały BTC i ETH warte ponad 25 milionów euro
  Holenderskie władze zajęły ponad 25 milionów euro w kryptowalutach od kilkudziesięciu podejrzanych w sprawach karnych.
 • Aktualizacja Taproot weszła w życie
  Długo oczekiwane uaktualnienie sieci Bitcoina w końcu weszło w życie. Nowy protokół Taproot zachowuje prywatność na blockchainie poprzez ukrycie skomplikowanych transakcji. Sprawia również, że są one tańsze i szybsze.
 • Anthony Scaramucci: Bitcoin będzie kosztował 500 000 USD
  Bitcoin „łatwo” osiągnie cenę 500 000 dolarów. Taką prognozę podał na antenie CNBC założyciel SkyBridge Capital Anthony Scaramucci, odnosząc się do ograniczonej emisji pierwszej kryptowaluty i potencjalnej liczby zamożnych inwestorów w sieci.
podsumowanie dnia w kryptowalut 15.11.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.