Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.03.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 15.03.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 15.03.2021
 • Giełda Tokeneo zawiesza działalnośćF
  Polska giełda Tokeneo tymczasowo zawiesiła działalność. Jak możemy przeczytać w komunikacie wysłanym do użytkowników, przyczyną jest wypowiedzenie rachunków bankowych i odmowa współpracy ze strony procesorów płatności.
 • Elon Musk chce wprowadzenia DOGE na Coinbase
  Elon Musk po raz kolejny zabiera głos w sprawie Dogecoina. Pewien użytkownik Twittera zapytał się szefa Tesli czy Coinbase powinno wprowadzić DOGE na swoją platformę. Musk odpowiedział stanowczo: „Tak!”.
 • Dzieło NFT kupione za 969 USD, zostało wycenione na 300,000 USD
  Dyrektor generalny THC Design, Edward Fairchild odkrył, że praca Beeple’a „The Infected Culture”, którą kupił w nadziei na niewielki wzrost długofalowy, została wyceniona na 300,000 dolarów zaledwie 3 miesiące po kupnie, co daje ponad 30,000% wzrostu.
 • DC Comics wezwał swoich artystów do zaprzestania sprzedaży NFT
  Starszy wiceprezes ds. Prawnych DC Comics, Jay Kogan, wysłał listy do artystów wydawcy, żądając, aby odmówili sprzedaży niewymienialnych tokenów (NFT). Według publikacji DC Comics jest niezadowolona ze sprzedaży swojej własności intelektualnej. Firma podobno sama interesuje się segmentem tokenów niewymiennych.
 • Ustawa zakazującą kryptowalut w Indiach coraz bliżej
  Według najnowszych doniesień Indie chcą wprowadzić ustawę, które będzie kryminalizować posiadanie, emisję, wydobywanie, handel oraz transakcję kryptowalut.
 • Atak na platformę Roll – wyprowadzono 3000 ETH ($5,7 mln)
  Platforma do wydawania tokenów społecznościowych, Roll, padła ofiarą exploitu. Atakujący ukradł i zrzucił ogromną ilość aktywów, wyprowadzając 3000 ETH, które trafiły do miksera kryptowalut.
 • Pierwsza na świecie wystawa sztuki NFT w Pekinie
  Wydarzenie, które odbędzie się w Azji, zaplanowano na początek kwietnia, podczas którego wielu czołowych światowych artystów NFT zaprezentuje swoje najnowsze prace. Centrum Sztuki Współczesnej UCCA w Pekinie będzie gospodarzem pierwszej na świecie wystawy sztuki NFT zatytułowanej „Virtual Niche – Czy widziałeś kiedyś memy w lustrze?”
 • CFTC podobno prowadzi dochodzenie w sprawie Binance
  Amerykańska Commodity Futures Trading Commission (CFTC) podobno prowadzi dochodzenie w sprawie najbardziej wpływowej giełdy kryptowalutowej na świecie – Binance. Takimi informacjami podzielił się Bloomberg, który powołuje się na anonimowe źródła.
 • Turecka policja rozbiła chiński gang, który porwał 101 ludzi
  Policja w Stambule zatrzymała wczoraj wieczorem członków chińskiego gangu, który porywał pracowników i zmuszał ich do prowadzenia krypto scamu.
Podsumowanie Dnia, czyli najważniejsze newsy z branży kryptowalut z dnia 15.03.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.