Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.05.21]

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.05.21]
 • Binance przedmiotem dochodzenia prowadzonego przez DOJ i IRS
  Według raportu Bloomberga, giełda kryptowalutowa Binance stoi w obliczu dochodzenia prowadzonego przez amerykański urząd skarbowy oraz Departament Sprawiedliwości.
 • Usterki na giełdzie Crypto.com
  Giełda kryptowalut Crypto.com przeżywa w tym tygodniu szereg usterek. Jej użytkownicy spotykają się z opóźnieniami w otrzymywaniu zakupionych aktywów oraz przestojami aplikacji.
 • Tether ujawnia aktywa wspierające USDT
  Spółka Tether opublikowała szczegóły raportu, w którym ujawnia, że większość jej rezerw składa się z płynnych aktywów o niskim ryzyku.
 • Elon Musk traci 20 miliardów dolarów
  Dzień przed pojawieniem się Muska w SNL , akcje Tesli kosztowały 669 dolarów. Od początku tego tygodnia akcje straciły 14%, osiągając poziom około 573 USD. Według szacunków Forbesa, ten nagły spadek zmniejszył wartość netto Elona ze 166 miliardów dolarów do około 145 miliardów dolarów.
 • Microsoft zamyka Azure Blockchain
  Firma Microsoft zamknie usługę Azure Blockchain już 10 września, dając obecnym klientom zaledwie cztery miesiące na przejście do nowych dostawców usług.
 • Klienci Atomars organizują się i prowadzą śledztwo w sprawie giełdy
  Grupa klientów giełdy Atomars rozpoczęła śledztwo w sprawie domniemanego exit scamu, dokonanego przez jej kierownictwo. Użytkownicy platformy utworzyli grupę na Discordzie, poprzez którą organizują dochodzenie.
 • Dogecoin powraca do pierwszej piątki
  Dogecoin (DOGE) powrócił do pierwszej piątki największych kryptowalut pod względem kapitalizacji. W ciągu ostatniego dnia aktywa wzrosły o 30%. Podczas telekonferencji z inwestorami Armstrong (założyciel Coinbase) powiedział, że giełda doda wsparcie dla DOGE w ciągu 6 do 8 tygodni. Tweet Elona Muska również przyczynił się do wzrostu Dogecoina. Szef Tesli powiedział, że „współpracuje z programistami DOGE, aby poprawić efektywność transakcji systemowych”.
 • Indyjski Bank Centralny prosi o zaprzestanie współpracy z giełdami kryptowalut
  W miarę utrzymywania się niepewności co do pozycji Indii w sprawie aktywów cyfrowych bank centralny tego kraju nieoficjalnie doradza bankom, aby zaprzestały oferować wsparcie giełdom kryptowalut.
 • MicroStrategy zainwestowało kolejne 15 milionów dolarów w bitcoiny
  Notowana na Nasdaq firma MicroStrategy nabyła 271 BTC za 15 mln USD. Firma zwiększyła swoje rezerwy cyfrowego złota do 91 850 BTC.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 14.05.21]reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.