Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.01.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 13.01.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w branży krypto - cryps 13.01
  • Były CTO Ripple utracił dostęp do portfela z 7002 BTC

Były dyrektor ds. technicznych Ripple i dyrektor generalny Coil, Stefan Thomas, ma jeszcze dwie próby przywrócenia dostępu do portfela z 7002 BTC.

  • Coinbase przeprasza swoich europejskich klientów

Kryptowalutowa giełda Coinbase opublikowała na swoim blogu przeprosiny skierowane do klientów z Wielkiej Brytanii i Unii Europejskiej. Komunikat dotyczy problemów technicznych, jakie w ostatnich tygodniach dotknęły giełdę i powodowały m.in. przerwy w dostępie do platformy transakcyjnej.

  • Ilość kryptowalut na Gemini przekroczyła 10 miliardów dolarów

Całkowity wolumen kryptowalut przechowywanych przez depozyt Gemini przekroczył 10 miliardów dolarów. Usługa od platformy umożliwia klientom handel aktywami offline za pomocą natychmiastowych pożyczek.

  • Pakistan otwiera państwowe kopalnie BTC

Zgodnie z raportem lokalnych mediów, rząd Khyber Pakhtunkhwa (KP), jednej z czterech pakistańskich prowincji, ogłosił uruchomienie dwóch państwowych kopalni BTC.

  • US Navy przyznaje 1,5 mln USD na projekt blockchain

SIMBA Chain została wykorzystana do wzmocnienia łańcucha dostaw Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych po otrzymaniu grantu badawczego w wysokości 1,5 miliona dolarów. Projekt będzie odpowiedzialny za opracowanie rozwiązania opartego na blockchainie, które umożliwi wykrywanie zapotrzebowania na krytyczne części uzbrojenia wojskowego.

  • GateHub zamierza nadal wspierać XRP

Firma kryptograficzna GateHub ogłosiła kontynuacje wsparcia XRP, pomimo problemów prawnych Ripple z SEC.

  • Christine Lagarde z EBC uważa, że BTC wymaga globalnych regulacji

Prezes Europejskiego Banku Centralnego (EBC) Christine Lagarde mówi, że bitcoin jest aktywem wysoce spekulacyjnym i musi być regulowany na poziomie międzynarodowym. Lagarde dodała, że cyfrowe euro powinno pojawić się za nie więcej niż pięć lat.

Podsumowanie dnia w branży krypto - cryps 13.01
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.