GateHub zamierza nadal wspierać XRP | Wiadomości | CrypS.

GateHub zamierza nadal wspierać XRP

Konrad Juszczyk
GateHub nie wstrzymuje XRP

Firma kryptograficzna GateHub ogłosiła kontynuacje wsparcia XRP, pomimo problemów prawnych Ripple z SEC.

Ponieważ Ripple stoi w obliczu poważnych zarzutów prawnych związanych z ich tokenem XRP, wiele platform kryptograficznych zdecydowało się porzucić wsparcie dla firmy, dopóki sprawy nie zostaną rozstrzygnięte. Jednak GateHub z siedzibą w Wielkiej Brytanii, zdecydował się kontynuować notowanie XRP na swojej platformie. Zgodnie z zapowiedzią z 12 stycznia, GateHub nie usunie XRP, chyba że decyzja amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd będzie tego wymagać:

Informujemy, że GateHub Ltd. będzie nadal umieszczać XRP na liście do czasu rozstrzygnięcia skargi SEC przeciwko Ripple i podjęcia ostatecznej decyzji, że XRP jest właściwie zaklasyfikowany jako „zabezpieczenie” lub do czasu otrzymania od SEC zawiadomienia o zaprzestaniu działalności.

GateHub upewnia, że decyzja o dalszym wsparciu XRP na swojej platformie jest następstwem dokładnej analizy skargi SEC przeciwko Ripple. Organ pozywający firmę twierdzi, że XRP było sprzedawane jako nielicencjonowane zabezpieczenie wartości. GateHub wyraził optymizm co do przyszłości Ripple, twierdząc, że ​​XRP nie jest zabezpieczeniem:

Uważamy XRP przede wszystkim za token użyteczności, którego wartość opiera się na wykorzystaniu w płatnościach i wymianie walut. Nie byliśmy też osobiście świadkami żadnego niewłaściwego postępowania rynkowego ze strony Ripple Labs.

Decyzja GateHub o utrzymaniu XRP na swojej platformie to kolejny zwrot w serii wydarzeń po złożeniu przez SEC pozwu przeciwko Ripple w dniu 22 grudnia 2020 roku o wartości 1,3 miliarda dolarów. Szereg głównych firm kryptograficznych, w tym Coinbase, Bitstamp, Binance.US i OKCoin następnie wycofał XRP z listy, podczas gdy niektóre firmy, takie jak Uphold, a teraz GateHub, zdecydowały się zatrzymać XRP do czasu rozstrzygnięcia sprawy.

GateHub nie wstrzymuje XRPreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.