Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.06.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.06.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.06.21]
 • Czy model Stock-to-Flow nadal jest aktualny?
  Po spadku Bitcoina do 30,000 USD i kilku retestach tego poziomu, zaczęły pojawiać się obawy o długowieczność modelu Stock-to-Flow (S2F). Co na to PlanB?
 • Coinbase dodaje wsparcie dla Apple Pay i Google Pay
  Giełda Coinbase ogłosiła wczoraj integrację swojej karty debetowej z Apple Pay i Google Pay. We wtorkowym poście na blogu , Coinbase napisała, że integracja „jeszcze bardziej ułatwi wydawanie kryptowalut w domu i w podróży”.
 • Auto elektryczne Daymak Spiritus będzie wydobywać kryptowaluty
  Daymak, pionier w dziedzinie lekkich pojazdów elektrycznych (LEV) ogłosił, że jej najnowszy samochód (Spiritus) umożliwi wydobywanie kryptowalut.
 • Farm ATA na Binance poprzez obstawianie BNB, BUSD i DOT
  Binance dodał dziś nowy projekt do Binance Launchpool, jakim jest Automata (ATA). Użytkownicy mogą farmić go maksymalnie przez 30 dni, poprzez obstawianie swoich BNB, BUSD, czy DOT. Kryptowaluta wejdzie do handlu na Binance już 07 czerwca o godzinie 08:00 rano
 • Według SEC Elon Musk naruszył prawne ograniczenia dotyczące tweetów
  Amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) uważa, że ​​Elon Musk dwukrotnie naruszył ugodę z 2018 roku, zgodnie z którą jego tweety o Tesli muszą zostać zatwierdzone przez prawnika. Po raz pierwszy przedsiębiorca naruszył obowiązki prawne w 2019 roku tweetując z konta Tesli. SEC wytoczyła wtedy spółce pozew, zobowiązując ją do dokładniejszego sprawdzenia publikacji przedsiębiorcy.
 • Sieć COMIT uruchamia pomost między monero i bitcoinem
  COMIT Network pracuje nad zdecentralizowanym pomostem między blockchainami bitcoina i monero. W ostatnich dniach ogłoszono uruchomienie wersji beta projektu.
 • Przychody górników ETH osiągnęły rekordowe 2,39 mld USD
  Całkowity przychód górników Ethereum w maju wzrósł o 45% do 2,39 miliarda dolarów, przewyższając po raz pierwszy w historii odpowiedni wskaźnik ekosystemu Bitcoin. 56,5% tej kwoty stanowiły nagrody za znaleziony blok, 43,5% – wpływy z opłat transakcyjnych.
 • Kryptowaluty będą podlegać regulacji w Szwecji
  Prezes szwedzkiego banku centralnego zasugerował, że Bitcoin i inne kryptowaluty będą podlegać regulacji, w dużej mierze ze względu na ich wyraźną popularność.
 • Guggenheim Partners uruchomi fundusz bitcoinowy
  Firma zarządzająca aktywami o wartości ponad 350 miliardów dolarów, zarejestrowała fundusz z możliwością inwestowania w BTC. Celem funduszu Guggenheim Active Allocation Fund jest maksymalizacja dochodu. W dokumencie zwrócono uwagę na ryzyka związane z aktywami cyfrowymi, w tym dużą zmienność notowań. Według Guggenheim Partners na dalszy rozwój kryptowalut może mieć wpływ wiele czynników, w tym możliwe regulacje i ograniczenia ze strony władz.
 • Dogecoin wzrasta o 40% przez Elona Muska
  Ponowny wzrost DOGE następuje wkrótce po notowaniu na Coinbase Pro i opublikowaniu mema przez Elona Muska na Twitterze. Musk przesłał również retweet starego mema odnośnie Dogecoin, którego po raz pierwszy dodał w 2020 roku.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 02.06.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.