Coinbase dodaje wsparcie dla Apple Pay i Google Pay | Wiadomości | CrypS.

Coinbase dodaje wsparcie dla Apple Pay i Google Pay

Maciej Żerelik
Coinbase bez IPO wchodzi na giełdę

Giełda Coinbase ogłosiła wczoraj integrację swojej karty debetowej z Apple Pay i Google Pay. We wtorkowym poście na blogu , Coinbase napisała, że integracja „jeszcze bardziej ułatwi wydawanie kryptowalut w domu i w podróży”.

Coinbase niedawno uruchomiła własną kartę debetową Visa, która oferuje 4-procentowy krypto cashback za wszystkie zakupy. Użytkownicy mogą otrzymać 1% w Bitcoinie lub 4% w Stellar Lumens. Pomimo cashbacku opłata od każdej transakcji wynosi aż 2,75%. Karta pozwala klientom wydawać wiele różnych kryptowalut, a klienci mogą uniknąć opłaty jedynie płacąc stablecoinem USDC.

Fizyczna karta jest już dostępna dla klientów w UK i Europie. Póki co, amerykanie nadal znajdują się na liście oczekujących. Coinbase potwierdziło jednak, że zarówno Apple Pay, jak i Google Pay będą dostępne dla zatwierdzonych klientów nieposiadających fizycznej karty.

Jest to jedna z wielu popularnych ofert, która wypełnia lukę między kryptowalutami a płatnościami w świecie rzeczywistym. Jednak niewielu spośród jej konkurentów zintegrowało usługi Apple Pay i Google Pay.

Ogłoszenie następuje po ostatnich ruchach PayPal, które pozwolą klientom wydawać i wypłacać ich kryptowaluty. Jest to także kolejny krok w kierunku masowej adopcji kryptowalut do codziennych płatności.

Coinbase bez IPO wchodzi na giełdęreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.