Farm ATA na Binance poprzez obstawianie BNB, BUSD i DOT | Wiadomości | CrypS.

Farm ATA na Binance poprzez obstawianie BNB, BUSD i DOT

Konrad Juszczyk
Farm ATA na Binance poprzez obstawianie BNB, BUSD i DOT

Binance dodał dziś nowy projekt do Binance Launchpool, jakim jest Automata (ATA). Użytkownicy, którzy chcą go farmić, mogą obstawić swoje BNB, BUSD, oraz DOT. Platforma chce oficjalnie wprowadzić ATA do handlu dla par takich jak: ATA/BTC, ATA/BNB, ATA/BUSD i ATA/USDT już 7 czerwca. 

Stakowanie ATA na Binance

Użytkownicy Binance mogą od dziś umieścić swoje BNB, BUSD i DOT w oddzielnych pulach na Binance Launchpool, aby farmić natywne tokeny projektu Automata Network przez maksymalnie 30 dni. Binance wprowadzi ATA do swojej platformy 7 czerwca o godzinie 8:00 rano i otworzy handel dla par ATA/BTC, ATA/BNB, ATA/BUSD i ATA/USDT.

Szczegóły farmingu ATA

  • Maksymalna podaż tokenów: 1,000,000,000 ATA
  • Nagrody dystrybowane w launchpool’u: 40,000,000 ATA (4% maksymalnej podaży tokenów)
  • Początkowa podaż w obiegu: 172,252,000 ATA (17,2% maksymalnej podaży tokenów)
  • Warunki obstawiania: Brak górnego limitu. Nie wymaga KYC.
  • Stakowanie BNB: do rozdania 28,000,000 ATA (70%)
  • Stakowanie BUSD: do rozdania 4,000,000 ATA (10%)
  • Stakowanie DOT: do rozdania 8,000,000 ATA (20%)
  • Czas stakowania: Od dziś (02.06), do 02.07 (01:59 czasu polskiego).

Użytkownicy mogą gromadzić swoje nagrody w ATA (obliczane co godzinę) i odbierać je bezpośrednio na swoje konta spot w dowolnym momencie. Warto podkreślić, że tokeny pozostawione w każdej puli, a także wszelkie nieodebrane nagrody zostaną automatycznie przeniesione na konta każdego użytkownika pod koniec okresu stakowania.

Farm ATA na Binance poprzez obstawianie BNB, BUSD i DOTreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.