Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 02.02.22] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 02.02.22]

Anna
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 02.02.22]
 • FTX przejmuje japońską giełdę Liquid
  Giełda kryptowalutowa FTX zamierza przejąć japońską giełdę Liquid Group i jej operacyjne spółki zależne. Jedna z tych spółek zależnych prowadzi w Japonii licencjonowaną giełdę kryptowalutową pod nazwą Liquid.
 • JPMorgan: nowy cel dla Bitcoina to 38 000$
  JPMorgan obniżył długoterminowy cel dla Bitcoina ze 150 000 do zaledwie 38 000 dolarów i nazwał spełnienie się swoich poprzednich prognoz „nieprawdopodobnym w dającej się przewidzieć przyszłości”. Wszystko ze względu na naturę rynku, która może odstraszyć inwestorów instytucjonalnych.
 • CoinShares: mining BTC ma minimalny wpływ na emisje dwutlenku węgla
  Nowy raport CoinShares informuje, że sieć wydobywcza bitcoin przyczyniła się do mniej niż 0,08 procent całkowitej światowej emisji dwutlenku węgla. Inaczej niż przedstawiały to na przykład szacunki University of Cambridge.
 • Hakerzy Bitfinex przenieśli 64 000 BTC na nieznany portfel
  Duża część bitcoinów skradzionych z Bitfinex w 2016 roku została przeniesiona przez hakerów do nieznanego wcześniej portfela. Według danych od Whale Alert, napastnicy przetransferowali ponad 64 000 BTC w 21 oddzielnych transakcjach.
 • Salwador odpiera żądanie MFW, by zrezygnować z Bitcoina
  Jak informowaliśmy niedawno, Międzynarodowy Fundusz Walutowy zażądał, aby Salwador zrezygnował z Bitcoina jako prawnego środka płatniczego. Teraz minister finansów – Alejandro Zelaya, stwierdził, że kraj nie ma zamiaru spełnić tych żądań.
 • Solana uruchamia protokół płatności ze wsparciem Circle
  Solana Labs uruchomiła zdecentralizowany protokół płatności dla sprzedawców i konsumentów. Projekt otrzymał wsparcie od emitenta stablecoina USDC – Circle.
Podsumowanie dnia w krypto [newsy z 02.02.22]reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.