Memecoiny znów rosną, ale prawdziwa pompa ma dopiero nadejść | Wiadomości | CrypS.

Memecoiny znów rosną, ale prawdziwa pompa ma dopiero nadejść

Filip Dzięciołowski
Memecoiny

Segment memicznych kryptowalut znów doświadcza silnych wzrostów na wykresach cenowych topowych projektów w ostatnich ostatnich. Niektóre coiny znów powróciły do łask spekulantów po gorszym okresie, czego dowodem jest ich akumulacja przez wieloryby.


  • PEPE, FLOKI i BONK to najpopularniejsze kryptowaluty z sektora memecoinów, które w ostatnich dniach odnotowały największe wzrosty. Te dwa pierwsze coiny są mocno skupowane przez wieloryby,
  • Popularny analityk specjalizujący się w tego rodzaju cyfrowych aktywach wskazał także na token BODEN. Twierdzi, że ten memecoin wykazuje sygnały do silnego wzrostu w najbliższych dniach.

Memecoiny znów notują dwucyfrowe wzrosty

Rynek kryptowalut znów znalazł się w momencie, gdy cena bitcoina porusza się w ciągu ostatniego tygodnia w przedziale od 63 tys. do 67 tys. dolarów, a na wykresach topowych altcoinów również zapanował nuda i nie notuje się zbytnio większych odchyleń w którąś ze stron.

Widać wyraźnie jednak, że traderzy w tym czasie przenieśli swoją uwagę do segmentu memecoinów, w którym znów panuje wyrazista zieleń wśród najpopularniejszych tego typu tokenów.

Dowodem na to jest chociażby fakt, że przeprowadzony w ostatnim czasie airdrop tokenów z blockchaina Solany dla osób, które kupiły w przedsprzedaży nowy smartfon od twórców tej sieci, doprowadził do tego, że wyszli na tym zakupie na zero, a nawet jeszcze i coś na tym zarobili.

Jakie tokeny o memicznym charakterze odnotowały w tym tygodniu spory wzrost? Chociażby Popcat, którego cena wzrosła od 19 kwietnia o ponad 430% do poziomu o,5 dolara notując swoje nowe ATH. Jego marketcap wynosi już ponad 504 miliony dolarów.

Wykres cenowy Popcat. Źródło: TradingView

Po nieco gorszym momencie znów rośnie PEPE, który podskoczył w ciągu tygodnia o 78%. Na tego memecoina postawił ostatnio pewien wieloryb, który zakupił go za ponad 1,7 miliona dolarów. Wygląda na to, że mocno wierzy w jego dalsze wzrosty.

Mocne odbicie po ostatnich spadkach zaliczył również BONK, który w kilka dni wzrósł o 124% do najwyższego poziomu od dnia 16 marca.

BONK
Wykres cenowy BONK na giełdzie Binance. Źródło: TradingView

Floki Inu (FLOKI) skoczył od swojego lokalnego dołka cenowego z dnia 19 kwietnia o 64%. Tego memecoina także w ostatnim czasie zakupiło trochę wielorybów zapewne w oczekiwaniu na jego wzrosty po uruchomieniu jego sieci Varhalla, która ma nastąpić niebawem.

Przypomnijmy, że zespół tego psiego tokena chce wyjść poza ramy stricte spekulacyjnego memecoina i pracuje nad jak największym zapewnieniem mu praktycznych fundamentów.

Które tokeny szykują się do wzrostu?

Jeśli mocno śledzicie analizy dot. memecoinów, to na pewno kojarzycie tradera znanego na X jako Crypto Dog. 2 dni temu podzielił się swoją prognozą, jakoby Joe Boden (BODEN) zbliżał się silnego wybicia na swoim wykresie po zakończeniu konsolidacji.

Wspomniał także o Dogwifcoinie (WIF), który jego zdaniem także wykazuje sygnały do kolejnego rajdu na północ.

Na wszelki wypadek przypominamy, że ten segment rynku kryptowalut jest niesamowicie ryzykowny i nigdy nie inwestujcie więcej niż możecie stracić. Nic, co tutaj jest napisane, nie stanowi porady inwestycyjnej i posiada wyłącznie charakter informacyjny. 

Memecoinyreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.