Odbiorcy tych airdropów wyszli na zero z zakupem nowego telefonu Solany | Wiadomości | CrypS.

Odbiorcy tych airdropów wyszli na zero z zakupem nowego telefonu Solany

Jacek Walewski

Kupiłeś smartfona Solany, Saga Chapter 2 w przedsprzedaży? Okazuje się, że dzięki airdropom, jakie towarzyszą tejże, de facto dostaniesz sprzęt za darmo!


  • Na rynku pojawi się druga edycja smartfona Web3 od Solany.
  • Przedsprzedaży towarzyszą airdropy tokenów, które mogą sprawić, że nabywcy urządzenia mogą wyjść na zakupie na zero.

Smartfon Solany za darmo

Klienci zamawiający smartfon Solany, Sagę Chapter 2, w przedsprzedaży, dostaną swój nowy telefon dopiero w 2025 roku. Ciekawsze jest jednak to, co dzieje się wokół tego całego zjawiska.

Chodzi o to, że nabywcy dostają memecoiny oparte na sieci Solana, maneki (MANEKI) i cat in a dogs world (MEW). Te zaś są na tyle dużo warte, że zrekompensują zakup urządzenia. To zaś kosztuje 450 USD. Oczywiście będzie to możliwe, jeżeli wyceny coinów utrzymają się na obecnych poziomach, a ich posiadacze w porę je wymienią na stablecoiny lub fiaty.

Teraz trochę liczb. 1 kwietnia 37 600 sztuk tokena MEW zostało “zrzuconych” na adresy kwalifikujące się do airdropa należące do przyszłych właścicieli telefonu Solany. W środę na te same portfele w sieci wysłano 5199 tokenów MANEKI. Cena tego memecoina wzrosła w ciągu ostatniego dnia.

W czwartek 1 MANEKI kosztował 0,02 USD (to obecne ATH). Oznacza to skok o 71,6% w skali doby, a w ciągu tygodnia 8515%.

Z kolei 31 marca MEW osiągnął najwyższy poziom w historii – 0,009 USD. Od tego czasu kurs nieznacznie tylko spadł. W czwartek rano łączna wartość paczki tych dwóch airdropów, jaką otrzymał jeden nabywca, wyniosła 459 USD, czyli nawet więcej niż kosztuje smartfon Solany.

Nie tylko te memecoiny spłacą twój zakup

Kupujący Sagę Chapter 2 otrzymali także 114 858 914,9661 tokenów wuffi (WUF) o wartości około 24,76 USD; 800 000 tokenów iq50 (IQ50) o wartości około 16,29 USD; oraz 20 milionów tokenów catwifhat (CWIF) o wartości około 4,96 USD.

To daje łącznie jeszcze 46 USD. Jak widać, zakup urządzenia był dobrym pomysłem. Może się okazać, że nabywca nie tylko będzie miał smartfona. Do tego coś jeszcze zostanie mu na fajne gadżety do niego.

Plany wypuszczenia na rynek drugiej edycji smartfona firma Solana Labs ogłosiła na początku roku. Stało się to po tym, gdy pierwszy model został wyprzedany. Szał zakupowy wynikał jednak nie z faktu, że urządzenie jest tak szczególne (nie, to nie nowy iPhone). Chodziło o to, że właściciele smartfonów dostawali aidropy.

I tak np. twórcy memecoina BONK oferowali aż 30 milionów tokenów każdemu nabywcy Sagi. Token okazał się rynkowym hitem, co sprawiło, że zakup urządzenia był po prostu dobrym interesem.
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.