Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 12.02] | Wiadomości | CrypS.

Jasna strona blockchain [krypto-prasówka 12.02]

Michał Misiura
pozytywna krypto-prasówka Krypto-prasówka

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd pozytywnych informacji i ciekawostek o kryptowalutach, ich rosnącej adopcji oraz nowych wykorzystaniach technologii blockchain:

Kryptowaluty w BNY Mellon

Najstarszy amerykański bank zamierza włączyć się do obsługi cyfrowych aktywów. W tej chwili BNY Mellon prowadzi prace nad prototypem sieci, która połączy tradycyjną bankowość z kryptowalutami. Klienci instytucji będą mogli deponować, przesyłać, a nawet emitować cyfrowe środki.

CrypS: Najstarszy amerykański bank przymierza się do obsługi kryptowalut

Największa transakcja NFT

9 cyfrowych działek w blockchainowej grze Axie Infinity, zostało sprzedanych za 1,5 mln USD. Gracz, który je kupił, wyjaśnił że traktuje to jako inwestycję i uważa, że cyfrowe ekosystemy będą nadal się rozwijać. Liczba graczy w Axie Infinity wzrosła w zeszłym roku o 3063%.

CrypS: Nowy rekord sprzedaży NFT za 1.5 mln USD idzie do Axie Infinity

Motto AC Milan

Kibice włoskiego klubu mogą użyć swoich fanowskich tokenów do głosowania nad mottem drużyny w najbliższym sezonie. Zwycięskie hasło zostanie umieszczone w szatni pierwszej drużyny na stadionie San Siro. Klubowy token AC Milan zadebiutował na platformie Socios 11 lutego.

Cointelegraph: AC Milan fans to use blockchain tokens to vote on soccer club motto

Deutsche Telekom + Chainlink

Deutsche Telekom AG, czyli największa firma telekomunikacyjna w Europie, jest jednym z głównych dostawców danych dla Chainlink. Teraz wyszło na jaw, że spółka zależna grupy – T-Systems Multimedia Solutions prowadzi staking na blockchainie Flow Network.

CoinDesk: Chainlink Supporter Deutsche Telekom Has Quietly Started Staking on Blockchains

Fundusz Jacka Dorseya i Jay Z

Prezes Twittera i znany raper założyli bitcoinowy fundusz na rzecz wsparcia programistów BTC z Afryki i Indii. ₿trust został przez nich zasilony kwotą 500 BTC, których obecna rynkowa wartość wynosi 23,5 mln USD. ​​Misja funduszu to „uczynić bitcoin walutą Internetu”.

Decrypt: Jack Dorsey and Jay Z Allocate $23.5 Million in Bitcoin to Fund Development

pozytywna krypto-prasówka
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.