DOGE skonsoliduje do ceny 1USD? Jak na to zareagują altcoiny z uniwersum DOGE? | Wiadomości | CrypS.

DOGE skonsoliduje do ceny 1USD? Jak na to zareagują altcoiny z uniwersum DOGE?

Reklama
Dogecoin

Analitycy z rynku kryptowalut przewidują, że rok 2024 będzie należał do dogecoina, sugerując wzrost jego wartości nawet o 500%. Wielu ekspertów uważa, że DOGE może pod koniec roku przebić sufit i osiągnąć cenę 1 dolara. I to nawet pomimo tego, że DOGE nie dołączył do ostatnich wzrostów memecoinów.


Potencjalny wzrost wartości DOGE opiera się na ogólnych trendach rynkowych po halvingu bitcoina, który wcześniej był katalizatorem znacznych wzrostów cen wszystkich kryptowalut. 

Pozytywny nastrój wokół DOGE powinien przełożyć się także na wzrost wartości innych tokenów z uniwersum dogecoina. Warto je obserwować w nadchodzących dniach, jak i późniejszych tygodniach.

A jeśli szukasz jeszcze bardziej atrakcyjnej okazji inwestycyjnej, warto zwrócić uwagę na coiny, które dostępne są w przedsprzedaży, takie jak Dogeverse. To właśnie one wyróżniają się największym potencjałem na zyski. Tym bardziej, jeśli na ich zakup zdecydujmy się w początkowej fazie przedsprzedaży. 

Sytuacja DOGE po Doge Day

W minioną sobotę mieliśmy Doge Day. To właśnie wtedy społeczność zgromadzona wokół DOGE szczególnie stara się podnieść świadomość o tokenie. Popularne memiczne kryptowaluty, w tym Shiba Inu (SHIB), Pepe (PEPE), Floki Inu (FLOKI) i Bonk Inu (BONK), radziły sobie w weekend całkiem nieźle, a ich ceny odnotowały dwucyfrowy wzrost.

Dogecoin (DOGE) – największy z nich pod względem kapitalizacji rynkowej – w ten weekend również przyniósł inwestorom zyski, choć nie tak spektakularne. Jego cena wzrosła z 0,14 dolara do 0,16 dolara.

W momencie publikacji Dogecoin (DOGE) notowany jest na poziomie 0,15 dolara. Oznacza to wzrost ceny o 100% od początku roku. Nic w tym dziwnego.

Dogecoin jest stale na ustach ludzi: od projektów dotyczących wysłania DOGE w kosmos, przez wprowadzenie kontraktów terminowych, aż po plany integracji tej kryptowaluty z platformą X. Wszystkie te wydarzenia przyczyniły się do wzrostu zainteresowania Dogecoinem. Wpływ na DOGE ma również silna pozycja bitcoina, który jest ściśle powiązany z dogecoinem jako topowym memecoinem.

Obecnie indywidualni inwestorzy mogą swobodnie handlować dogecoinem, ale ci bardziej doświadczeni preferują wykorzystywanie opcji dźwigni i kontraktów terminowych. Dla bardziej doświadczonych inwestorów, DOGE jest obiektem spekulacji, którzy preferują korzystanie z produktów pochodnych.

Z drugiej strony, dogecoin jest również atrakcyjny dla początkujących inwestorów, którzy chcą rozpocząć inwestowanie w memecoiny. Cena wejścia nie jest wygórowana, a prognozy zachęcające. Analitycy i eksperci rynku kryptowalut wykazują duży optymizm, prognozując, że jeszcze w pierwszej połowie tego roku cena DOGE osiągnie poziom 0,3 dolara, a w ciągu tego roku uda mu się przekroczyć magiczną barierę 1 dolara.

Analitycy o DOGE

Jednym z popularnych analityków, który wierzy, że token DOGE wkrótce zacznie marsz w stronę wartości 1 dolara jest użytkownik znany na portalu X jako Ali – Ali Martinez. Martinez twierdzi, że ​​DOGE znajduje się obecnie w fazie konsolidacji, po której rozpocznie się trend wzrostowy. Analityk przewiduje na podstawie dotychczasowych wyników, że wycena tego tokena może wkrótce eksplodować o ponad 500% i przebić sufit, osiągając wartość 1 dolara.

Kolejnym analitykiem, który wierzy w początek okresu wzrostu wartości DOGE jest Javon Marks. Na początku tego miesiąca analityk zwrócił uwagę, że token DOGE notuje od początku roku świetne wyniki. Po konsolidacji, która właśnie dobiega końca, wzrost wartości DOGE jest według Marksa nieunikniony. Analityk poszedł nawet dalej, prognozując wzrost wartości coina o 315% w kierunku poziomu 0,65 dolara.

Podobne nastroje – choć nie tak optymistyczne – można zauważyć także w opiniach innych analityków i inwestorów. Ze świecą można szukać ekspertów, którzy nie są optymistycznie nastawieni do DOGE.Większość uczestników rynku przewiduje jednak nieco mniejsze wzrosty. Średnia cena DOGE powinna oscylować pod koniec roku w granicach 0,30-0,35 dolara.

Istotnym wydarzeniem, które może napędzać marsz DOGE w kierunku nowych szczytów w najbliższej przyszłości, jest halving bitcoina, który miał miejsce kilka dni temu. Po tym wydarzeniu nastąpiło ogromne odrodzenie na całym rynku kryptowalut i wielu spodziewa się podobnych wzrostów w kolejnych miesiącach.

To wszystko sprawia, że wzrasta zainteresowanie coinami powiązanymi z DOGE. Wielu inwestorów uważa, że pozytywne nastawienie rynku wokół DOGE przełoży się na altcoiny nawiązujące do DOGE. Dobrym przykładem jest token Dogecoin20, który począwszy od przedsprzedaży, która zgromadziła ponad 10 milionów dolarów, aż po pierwsze godziny po debiucie na giełdzie, wywołał prawdziwą euforię w świecie kryptowalut.

Dogeverse

Jeśli szukasz korzystnej okazji do inwestycji w projekt z dużym potencjałem na zyski, warto zainteresować się tokenem $DOGEVERSE. Aktualnie znajduje się on w fazie przedsprzedaży, a jego cena wynosi jedynie $0,000301. To unikalna szansa, ponieważ cena tokena będzie rosła na każdym etapie przedsprzedaży.

Dogeverse

Projekt cieszy się znacznym zainteresowaniem, co zostało potwierdzone przez to, że twórcy zdołali pozyskać ponad 10,5 miliona dolarów w zaledwie kilka pierwszych dni. Inwestowanie we wczesnych fazach przedsprzedaży może przynieść korzyści, szczególnie ze względu na możliwość stakingu. Obecnie szacowana roczna stopa zwrotu APY wynosi ponad 7000%, choć warto pamiętać, że wraz z upływem czasu ten wskaźnik będzie maleć.

Prognozy dotyczące wzrostu wartości tokenów $DOGEVERSE po wejściu na giełdę są optymistyczne. Przewidywane są wzrosty nawet kilkuset procent, zwłaszcza że token opiera się na wielu łańcuchach, co ułatwia dostęp do niego. Duże zainteresowanie mediów będzie miało istotny wpływ na rozwój projektu i może dodatkowo przyczynić się do jego sukcesu.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Dogecoinreklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.