Ali Martinez zaskakuje nową prognozą dot. Cardano i Polygon | Wiadomości | CrypS.

Ali Martinez zaskakuje nową prognozą dot. Cardano i Polygon

Reklama
Kryptowaluty 2024

Cardano (ADA) wzrosło o 42% na wykresie cenowym od początku roku (YTD) i pomimo niedawnej tendencji spadkowej, Ali Martinez przedstawił zaskakującą prognozę cen dotyczącą jego przyszłości. Zdaniem analityka altcoin ma potencjał, aby niebawem osiągnąć nowe szczyty.


Z drugiej strony Polygon (MATIC) prawie przekroczył barierę cenową 1 dolara, a niedawne pogorszenie koniunktury może stać się dla byków punktem wyjścia do popchnięcia jej do przodu.

W międzyczasie wiele osób zaczęło gromadzić projekty przedsprzedażowe KangaMoon (KANG) ze względu na innowacyjne elementy Social-Fi i podejście zorientowane na społeczność. Dzisiaj skupimy się na cenach wszystkich trzech altcoinów, aby zobaczyć, dlaczego są to najlepsze kryptowaluty do inwestowania.

Co dalej z Cardano?

Cardano (ADA) wykazało ostatnio wzrost na swoim wykresie, a jego wartość od początku roku (YTD) wzrosła o 42%. Tylko w ciągu ostatniego tygodnia cena Cardano wzrosła z najniższego poziomu 0,56 USD do 0,62 USD i przewiduje się, że przy tym tempie osiągnie znacznie wyższe wzrosty.

Nie umknęło to uwadze Ali Martineza, głównego analityka kryptowalut, który przewidział, w jaki sposób kryptowaluta Cardano konsoliduje się w przedziale od 0,55 do 0,80 dolara i że może nastąpić wybicie na poziomie 1,70 dolara. Ta ważna prognoza cen Cardano zwiększyła poziom pewności i ogólne nastroje co do przyszłości kryptowaluty.

 

Polygon (MATIC) wkrótce może przekroczyć 1 USD?

Polygon (MATIC) wpadł ostatnio w trend spadkowy i nie udało mu się przebić bariery cenowej 1 dolara. Ogólna wydajność cenowa kryptowaluty Polygon spowodowała wzrost cen z 0,86 USD do 0,94 USD.

Ponadto cena Polygon musi teraz odzyskać wsparcie byków, aby osiągnąć nowe lokalne szczyty, ale jeśli tak się stanie, oczekuje się, że osiągnie nowe roczne maksima. Według prognozy Ali’ego Polygon do końca roku może ona osiągnąć 1,29 dolara.

KangaMoon (KANG) rośnie o 290%. Przedsprzedaż przekracza 4,8 miliona dolarów

KangaMoon (KANG) to jedna z najnowszych kryptowalut, która weszła do sektora gamingu, ale zdążyła już zdobyć sporą rzeszę fanów, ponieważ na jej platformie zarejestrowało się ponad 20 000 użytkowników, a obecnie ponad 5800 posiadaczy tokena KANG.

Kluczowym katalizatorem tego istotnego poziomu wzrostu są unikalne elementy Social-Fi, funkcje Play-to-Earn (P2E) i podejście zorientowane na społeczność. Oprócz tej platformy każdy może stworzyć własną postać KangaMoon i dzięki temu walczyć z innymi graczami, a także brać udział w turniejach, aby gromadzić tokeny KANG.

Ponadto istnieją NFT, które można zdobyć poprzez współpracę z ekosystemem lub można je kupować, sprzedawać i handlować na dedykowanym rynku. Oprócz tego cena kryptowaluty wzrosła już o 290%, a przedsprzedaż zebrała ponad 4,8 miliona dolarów. Przy tym tempie do końca kwietnia może zebrać ponad 6 milionów dolarów, a do końca 2024 r. wartość kryptowaluty może wzrosnąć 100-krotnie, co czyni ją jedną z najlepszych kryptowalut do inwestowania.

Więcej o projekcie KangaMoon (KANG) przeczytacie na jego oficjalnej stronie internetowej. Dołącz do jego społeczności na Telegramie, by być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami w kwestii jego rozwoju.


Artykuł sponsorowany – nie traktuj zamieszczonych tutaj treści jako porady inwestycyjnej, przed podjęciem decyzji o inwestycji przeprowadź własną analizę każdego projektu.

Kryptowaluty 2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.