Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT? | Wiadomości | CrypS.

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Redaktor: Michał Misiura
Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Raper twierdzi, że jest znany na Twitterze jako Cozomo de’ Medici, czyli użytkownik z prawie 40 000 obserwujących i cenną kolekcją NFT wartą na dzień dzisiejszy około 17 milionów dolarów.

Snoop Dogg w świecie NFT

Snoop Dogg już zrobił furorę w przestrzeni NFT, wypuszczając na wiosnę własną kolekcję, a także współpracując z popularnymi twórcami. Kolaboracja pomiędzy Snoopem i znanym cyfrowym artystą, stojącym za memem Nyan Cat z 2011 roku, przyniosła łącznie 104,2 ETH. Jest to jednak nic w porównaniu z ostatnimi pogłoskami.

Najnowszy ruch rapera jest naprawdę nieoczekiwany: twierdzi, że to on jest pseudonimową osobowością z krypto Twittera, która wydała miliony dolarów na różne kolekcje NFT. Cozomo (bo tak brzmi nick użytkownika, za którego podaje się Snoop Dogg) w ostatnich tygodniach regularnie tweetował podczas swojej podróży z NFT, omawiając duże sumy pieniędzy wydane na popularne kolekcje, jednocześnie wykazując dogłębne zrozumienie branży niewymiennych tokenów.

Zgodnie z narzędziem wyceny portfolio od DappRadar Cozomo de Medici ma kolekcję NFT wartą więcej niż 17 milionów dolarów. Dzieła sztuki tego użytkownika są dostępne do publicznego wglądu na koncie OpenSea. Na czele kolekcji stoi aż dziewięć CryptoPunków, przy czym najcenniejsze NFT z jego zdjęcia profilowego szacuje się na 4,6 miliona dolarów w oparciu o aktualne ceny rynkowe. Portfel zawiera również 10 Meebits, a także kilka różnych NFT z serii grafik generatywnych, jak Art Blocks.

Czy Snoop Dogg jest wielorybem NFT?

Śledź CrypS. w Google News. Czytaj najważniejsze wiadomości bezpośrednio w Google! Obserwuj ->

Zajrzyj na nasz telegram i dołącz do Crypto. Society. Dołącz ->

reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.