Wieloryb kupuje młodego memecoina za 35 000 USD i zarabia w 2 godziny ponad 8,9 miliona USD | Wiadomości | CrypS.

Wieloryb kupuje młodego memecoina za 35 000 USD i zarabia w 2 godziny ponad 8,9 miliona USD

Filip Dzięciołowski
MEW memecoin

Rynek memecoinów to czysta spekulacja, tak więc mówimy tu o tradingu o naprawdę dużym ryzyku. Jednakże kto czasem nie postawi czegoś na jedną kartę, nie dowie się czy było warto i szampana pić nie będzie. W tym segmencie kryptowalut pojawił się właśnie nowy token, na którego momentalnie rzuciły się wieloryby i jak widać, opłacało się.


  • Na blockchainie Solany wybito kolejnego memecoina, który w bardzo krótkim czasie zdobył uwagę wielorybów. Jest to token o nazwie Cat in a Dogs World (MEW),
  • Jeden z tego typu inwestorów w ciągu dwóch godzin przeznaczył 135 tys. dolarów w SOL na zakup 4,41 mld MEW, które pozwoliły mu w ciągu 2h zarobić 8,9 mln USD.

Nowy tydzień, to nowy trend wśród memecoinów

Jeżeli nie jesteście jeszcze znudzeni rewelacjami dot. trwającego od kilku tygodni szału na memecoiny, to mamy dla Was kolejny szalony przykład z tego segmentu rynku kryptowalut. Sytuacja ta pokazuje, jak szybko hype na dany token przemija na rzecz kolejnego projektu.

Był boom na PEPE i BONK, następnie pojawił się Dogwifcoin (WIF), w międzyczasie mocno zaczął rosnąć Floki Inu, w zeszły weekend informowaliśmy Was o Book of Memes (BOME), a teraz społeczność memecoinów upatrzyła sobie nowego ulubieńca. Jest nim również wybijane na blockchainie Solany, jak większość tego typu tokenów, Cat in a Dogs World (MEW)

O pojawieniu się tego projektu na rynku dowiedzieliśmy się między innymi z tego względu, że pewien wieloryb, który w zeszłym tygodniu zarobił sporo pieniędzy dzięki wspomnianemu tokenowi BOME, teraz zamienił 135 tys. dolarów w SOL na 4,41 miliardy MEW (co stanowi 5% całkowitej podaży tego tokena), a po 2 godzinach sprzedał go zarabiając 8,9 miliona dolarów, po tym jak wartość tokena skoczyła o 255x w górę.

Tak, to jest szalone, jak stwierdzono w poście na koncie śledzącym ruchy wielorybów on-chain. Ale czy komuś przy tym dzieje się krzywda lub jest oszukany? No nie, wiadomo jakimi zasadami rządzi się ten rynek.

Świeżo uruchomiony token został już m.in. wylistowany przez giełdę kryptowalut LBank.

Generalnie to memecoiny potrafią uczynić z niejednego tradera milionera w bardzo krótkim czasie, o ile ten wie jak poruszać się odpowiednio po tym rynku i dopisze mu przy tym odrobina szczęścia. Jednakże należy pamiętać, że handel tej klasy cyfrowymi aktywami, które opierają się wyłącznie na spekulacji, może doprowadzić nas również do sporych strat. Tutaj często liczą się naprawdę godziny, jak nie minuty.

Inwestujcie zawsze tylko tyle, ile jesteście w stanie stracić i nie płakać po tym oraz nie pożyczajcie nigdy od nikogo środków na tego typu ruchy.

Wykres cenowy MEW. Źródło: DEXScanner
MEW memecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.