Nowy memecoin od Solany skacze w dobę o 1400% i zbiera 1,2 mld USD marketcapu. Wiemy, gdzie go kupić | Wiadomości | CrypS.

Nowy memecoin od Solany skacze w dobę o 1400% i zbiera 1,2 mld USD marketcapu. Wiemy, gdzie go kupić

Filip Dzięciołowski
Book of Meme (BOME)

Rynek kryptowalut powoli odzyskuje utracone poziomy po korekcie, jaka rozpoczęła się w nocy z czwartku na piątek. Chociaż sektor memecoinów nadal jest zdominowany przez czerwień na ich wykresach cenowych, to młody projekt szybko zwrócił na siebie uwagę spekulantów i stał się 9. najczęściej handlowanym tokenem w ciągu ostatnich 24 godzin. Poznajcie BOOK OF MEME (BOME).


  • BOME to memecoin wybijany na blockchainie Solany. Memiczna kryptowaluta pojawiła się na rynku dopiero w tym tygodniu,
  • Jej kurs na giełdzie Poloniex skoczył w ciągu ostatnich 24 godzin o 1483%. Kapitalizacja rynkowa tego projektu zebrała już 1 267 996 780 dolarów.

Szaleństwo memecoinów wcale się nie zakończyło!

Entuzjaści tradingu opartego na spekulacji mają na oku nowy projekt ze świata memicznych kryptowalut. Jest nim wybijany na blockchainie Solany token o ciekawie brzmiącej nazwie BOOK OF MEME (BOME). 

Można go kupić oczywiście na zdecentralizowanych giełdach (DEX-ach), ale i pojawił się już na dowodzonej przez Justina Suna platformie Poloniex. Na niej właśnie odnotowano skok ceny tego tokena o o 1483% w ciągu ostatnich 24 godzin, co widać na poniższym wykresie.

Wykres cenowy BOME na giełdzie Poloniex. Źródło: TradingView

W momencie pisania tego artykułu kurs BOME wynosi 0,01963 dolara. Co więcej, jak wynika z danych od CoinMarketCap, jego dobowy wolumen obrotu wyniósł 3 517 539 694, co czyni go dziś dziewiątym najbardziej handlowanym tokenem na rynku.

Jego kapitalizacja rynkowa natomiast zdołała przebić poziom 1,2 miliarda dolarów, co plasuje go na 89. miejscu wśród wszystkich cyfrowych aktywów w tej branży. Ładny start, trzeba przyznać. Jego społeczność również zaczyna się rozrastać, co tylko generuje kolejne szanse na utrzymanie się w topce w tym sektorze.

Tego typu sytuacje może i budzą podziw ze względu na wykręcane potężne liczby w krótkim czasie, ale należy pamiętać o tym, że inwestowanie w memecoiny wiąże się z ogromnym ryzykiem finansowym. Więcej o tym, jak szukać ciekawych memecoinów, na co uważać i na jakiś giełdach można nimi handlować, przeczytacie w tym miejscu.

Book of Meme (BOME)reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.