Inmortal wskazuje najlepszego memecoina obecnej hossy | Wiadomości | CrypS.

Inmortal wskazuje najlepszego memecoina obecnej hossy

Filip Dzięciołowski
Floki Inu memecoin

Ceniony analityk z rynku kryptowalut wskazał na projekt z sektora memecoinów, który jego zdaniem okaże się czarnym koniem w okresie aktualnie trwającego bull runu. Inmortal zwraca uwagę na ważne ogłoszenia twórców tego projektu dot. strategicznych współprac, które mogą znacznie wpłynąć na jego cenę.


  • Chodzi o Floki Inu (FLOKI), czy memecoina stworzonego na cześć psa Elona Muska. Geneza jego powstania nie brzmi zbyt poważnie, aczkolwiek od kilku miesięcy zespół tego projektu ciężko pracuje nad wzmocnieniem jego fundamentów,
  • Floki zyskuje w ostatnim czasie coraz więcej funkcjonalności oraz praktycznych zastosowań. W tym tygodniu ujawniono dwa bardzo ważne informacje dot. tej kryptowaluty,
  • Jedno dotyczy partnerstwa medialnego przy mistrzostwach świata w Korei Południowej w tenisa stołowego. Drugie ogłoszenie natomiast jest związane z nowym systemem płatniczym opartym o cyfrową bankowość dla użytkowników Floki,

Floki Inu w ostatnim czasie bardzo się rozwinął

Uważnie obserwowany analityk zajmujący się cyfrowymi aktywami, który na platformie X podpisuje się jako Inmortal, wskazał na memecoina, wobec którego spodziewa się zobaczyć jego pełną dominację nad tego typu kryptowalutami.

Padło na Floki Inu, czyli projekt, którego zespół od kilku miesięcy pracuje w pocie czoła nad tym, by wyjść poza kategorię stricte spekulacyjnego tokena, a stać się w pełni funkcjonalnym altcoinem z praktycznymi zastosowaniami.

Ważne ogłoszenie w czwartek. Publikacja planu działania w piątek. Nic nie zatrzymuje tego pociągu. To właśnie sprawia, że ​​FLOKI jest głównym memecoinem obecnego run bullu

– napisał analityk.

Wspomniane ważne ogłoszenie dotyczyło informacji, że kryptowaluta pojawi się na mistrzostwach świata w tenisie stołowym, które odbędą się za kilka dni w Korei Południowej. Biorąc pod uwagę skalę tego wydarzenia, które będzie obserwować około 450 milionów osób (Azjaci kochają ten sport!), jest to doskonała reklama dla tego projektu. Więcej o sprawie pisaliśmy w tym miejscu.

Natomiast wczoraj, tj. w piątek, ogłoszono że użytkownicy Floki otrzymają niebawem możliwość tworzenia i zasilania swoich rachunków bankowych przy użyciu właśnie tego aktywa. Jest to związane z nową inicjatywą, przy której zespół tej kryptowaluty połączył siły z licencjonowaną firmą fintechową, która działa w takich jurysdykcjach, jak Kanada Hiszpania, Dominikana, Australia i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Nowe rachunki bankowe będą działać w oparciu o sieci SWIFT i SEPA IBAN,  co ułatwi przeprowadzanie transakcji w tradycyjnych walutach fiducjarnych. Ponadto zostaną wprowadzone specjalne karty debetowe Floki, których posiadacze otrzymają możliwość dokonywania transakcji przy użyciu tokenów FLOKI w codziennych sytuacjach.

Kurs Floki stale rośnie

W momencie pisania tego artykuł za jeden token Floki Inu na giełdach płaci się 0.000235 dolara. Oznacza to wzrost o 6% w skali ostatniego tygodnia. Memecoin ten zaliczył w ostatnim miesiącu niesamowity rajd cenowy wzrastając o 835%! Jego kapitalizacja rynkowa wynosi aktualnie 2 247 585 437 dolarów, co plasuje go na 56. miejscu wśród największych cyfrowych aktywów pod względem marketcapu.

Wykres cenowy Floki Inu na giełdzie Binance. Źródło: TradingView
Floki Inu memecoinreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.