Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [26.01.2024] | Wiadomości | CrypS.

Przegląd wiadomości: kryptowaluty i blockchain [26.01.2024]

Kursy kryptowalut 26.01.2024

Przegląd wiadomości z rynku kryptowalut i o technologii blockchain z 26 stycznia 2024 r.


Spis treści:


Bitcoin po 10 mln USD – tak, tę opcję wskazuje sam Peter Schiff

Peter Schiff szydzi z entuzjastów bitcoina i uważa ich za skrajnie zapatrzonych w swojego bożka, aczkolwiek nie wyklucza, że jego kurs będzie rósł. Jego zdaniem wystarczy jeden czynnik, który doprowadzi do tego, że wartość bitcoina skoczy w kilka lat o 24219% licząc od obecnych poziomów cenowych.

Czytaj więcej: Bitcoin wzrośnie do 10 mln USD w ciągu 7 lat, ale historia musi zatoczyć koło. Kryptosceptyk zmienił zdanie wobec BTC?

Arthur Hayes poleca obserwować tego memecoina

Były CEO BitMEX sugeruje, by wstrzymać się w tym momencie z dokupywaniem BTC i zaczekać na pogłębienie korekty króla kryptowalut, która ma jeszcze nadejść. Pytanie, ile będziemy mieli czasu na wykorzystanie ewentualnej promocji? Hayes wskazał także na dwa altcoiny, które jego zdaniem mają szansę dać nieźle zarobić swoim inwestorom.

Czytaj więcej: To będzie ważna strefa wsparcia dla bitcoina – wskazuje Arthur Hayes i pisze, na jakie altcoiny stawia

3 czynniki, które pozwolą na silny wzrost Ethereum

Ether jeszcze wszystkich zaskoczy, a bitcoin zdrożeje tak bardzo, że niewielu by się tego spodziewało! Tak uważa jeden z najpopularniejszych analityków w branży kryptowalut i wskazuje czynniki wpływające na jego prognozy.

Czytaj więcej: Kurs Ethereum wystrzeli z tych 3 powodów – twierdzi Michael van de Poppe

Bitcoin uchroni nas przed spłacaniem długów rządu – twierdzi Jack Mallars

CEO Strike nie przebiera w słowach i atakuje światowe rządy podczas ostatnio udzielonego wywiadu, w którym mówił o tragicznych skutkach ich polityki finansowej. Jak wskazuje, za błędy polityków zapłacą wszyscy użytkownicy walut fiducjarnych.

Czytaj więcej: Bitcoin rozwiąże „największy problem świata finansów”, a sukces Ethereum zależy od tego czynnika – mówi CEO Strike

Vitalik Buterin ostrzega ludzi przed… nowoczesnymi samochodami

Współtwórca Ethereum twierdzi, że wraz z postępem technologicznym w branży motoryzacyjnej, coraz bardziej użytkownicy nowoczesnych pojazdów oddają w ręce korporacji sporą część prywatnych informacji o sobie. Okazuje się jednak, że ostatnie raporty potwierdzają, iż producenci samochodów przekazują wiele wrażliwych danych swoich klientów rządowym instytucjom.

Czytaj więcej: Ta technologia zabiera Wam prywatność – ostrzega Vitalik Buterin

Ktoś przejął konto CEO Algorant na X, by skrytykować projekt

Przeważnie, gdy dochodzi do przejęcia konta jakiejś wpływowej osoby z branży kryptowalut, to napastnicy za jego pośrednictwem publikuję fałszywe linki prowadzące do złośliwych witryn, czyli ogólnie stosują phishing. W tym jednak wypadku ktoś zdołał dobrać się do konta dyrektorki generalnej projektu Algorant, z którego to wypowiedział się w dość wulgarny sposób o społeczność tego ekosystemu. Następnie nakłaniał do tego, by oddać dowodzenie nad nim Justinowi Sun’owi.

Czytaj więcej: Ktoś przejął konto CEO Algorand na X, by zdissować projekt i wskazać należytego przywódcę

Kursy kryptowalut 26.01.2024reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.