Kurs Ethereum wystrzeli z tych 3 powodów - twierdzi Michael van de Poppe | Wiadomości | CrypS.

Kurs Ethereum wystrzeli z tych 3 powodów – twierdzi Michael van de Poppe

Jacek Walewski
Ethereum wystrzeli z tych 3 powodów Ethereum [ETH]

Obecnie na rynek znów wybiegły niedźwiedzie, które straszą w snach nawet autora tych słów. Z pomocą mkną już jednak byki. Analityk Michael van de Poppe wskazuje, co sprawi, że w czasie tej hossy kursy bitcoina i etheru wzrosną tak mocno, że mogą powybijać niedowiarkom zęby.


  • Michael van de Poppe twierdzi, że bitcoin zdrożeje o wiele mocniej niż mogłoby się wydawać wielu osobom,
  • Jego zdaniem pozytywnie zaskoczy też ether. Analityk wskazał 3 powody, które sprawią, że ETH mocno zdrożeje.

Michael van de Poppe mówi o przyszłości kursu BTC

Michael van de Poppe opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym sugeruje, że niedawne zatwierdzenie funduszy ETF bitcoina może spowodować, że cena kryptowaluty będzie znacznie wyższa, niż wszyscy się spodziewają.

Jego zdaniem jeśli tylko ktoś „zajrzy za kulisy”, zobaczy, że obecna korekta to dla wielu inwestorów – zwłaszcza tych bogatych – szansa na dokupienie BTC po niższej cenie. Instytucje finansowe, państwa i duże firmy wykorzystują spadki, by akumulować jednostki największej kryptowaluty.

Zapewne, gdy cała machina zakupowa i hype w mediach wrócą, BTC może wzrosnąć do takich poziomów, które dziś wiele osób uznałoby za wręcz absurdalne.

Co z etherem?

Analityk opublikował jednak także tweet, który może zaciekawić tych, którzy nad BTC przedkładają ether. Van de Poppe uważa, że trzy czynniki sprawią, że kryptowaluta Ethereum może pomóc zarobić nam spore pieniądze. I to w krótszym czasie niż wielu sądzi.

Pierwszym powodem jest to, że bitcoin osiągnął obecnie lokalne ATH (okolice 50 000 USD) i jego cena spada. Może oznaczać to przepompowanie trochę powietrza do przestrzeni altcoinów. Poza tym w mediach pojawia się już szum dot. powstania ETF-ów Ethereum.

Dziennikarze i eksperci zastanawiają się, czy fundusz powstanie, czy też nie. Większość jest jednak za opcją „tak”. Wcześniej takie spekulacje podniosły wartość BTC. Ostatnim powodem, który może napędzić hossę na ETH, będzie kolejna aktualizacja sieci, która znów poprawi jej działanie.

Powyższy tekst nie jest poradą inwestycyjną. Zawsze inwestujecie na własną odpowiedzialność!

Ethereum wystrzeli z tych 3 powodówreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.