Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.04.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 28.04.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (28.04.2021) - CrypS
 • Gemini uruchomi cashback BTC na karcie kredytowej Mastercard
  Nowojorska giełda kryptowalutowa Gemini poinformowała o zbliżającej się premierze karty kredytowej, która pozwoli posiadaczom walut cyfrowych płacić kryptowalutami i otrzymywać nagrody cashback w postaci BTC lub dowolnej innej kryptowalucie dostępnej na platformie Gemini.
 • Z Uranium Finance na BSC ukradziono 50 mln USD
  Kolejny projekt z sieci Binance Smart Chain, który został zhackowany. Błąd nie został jeszcze naprawiony, a użytkownikom zalecono zaprzestanie zapewniania płynności w projekcie oraz wypłatę środków.
 • Giełda Binance uruchomi w czerwcu swoją platformę NFT
  W czerwcu Binance uruchomi Binance NFT, platformę handlową przeznaczoną dla niewymiennych tokenów. Zgodnie z podanymi informacjami użytkownicy zainteresowani platformą będą korzystać z tych samych kont, co na giełdzie Binance.
 • Etiopia wykorzysta blockchain cardano (ADA) do transformacji szkolnictwa
  Rząd Etiopii przeprowadza transformację systemu edukacji w oparciu o technologię blockchain. Opracowaniem rozwiązania zajmie się spółka IOHK, stojąca za protokołem kryptowaluty cardano (ADA).
 • Bloomberg: Turcja ureguluje giełdy kryptowalut po ostatnich wydarzeniach
  Po tym jak ostatnio dwie znane giełdy zakończyły działalność, turecki rząd planuje utworzyć centralny bank do przechowywania kryptowalut.
 • Hrabstwo w New Jersey sprzedaje skonfiskowane BTC z 250% zyskiem
  Hrabstwo Monmouth z New Jersey spieniężyło Bitcoina skonfiskowanego ponad dwa lata temu w narkotykowej obławie, uzyskując 250% zysku.
 • Nexon inwestuje 100 milionów dolarów w bitcoiny
  Azjatycki wydawca gier wideo Nexon ogłosił zakup 1717 BTC po średniej cenie około 58,226 USD. Zgodnie z komunikatem prasowym 100 milionów USD inwestycji w cyfrowe złoto stanowi mniej niż 2% całkowitych funduszy firmy.
 • Robinhood przeszkodą dla rozwoju Dogecoin
  Ograniczenia wypłat w aplikacji do handlu kryptowalutami Robinhood są największą przeszkodą dla ceny Dogecoin, mówi miliarder Mark Cuban, właściciel Dallas Mavericks. Jego zdaniem DOGE jest jedyną kryptowalutą, której ludzie faktycznie używają do transakcji.
Najważniejsze newsy z branży kryptowalut (28.04.2021) - CrypSreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.