Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.05.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.05.21]

Konrad Juszczyk
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.05.21]
 • Giełda Bybit zamknie wszystkie chińskie konta
  Bybit, popularna giełda krypto pochodnych, ogłosiła, że ​​do 15 czerwca zamknie wszystkie konta zarejestrowane na chińskie numery telefonu. Inne popularne platformy do handlu kryptowalutami również informują o zmianach dla użytkowników z Chin.
 • Mark Cuban wspiera Polygon (MATIC)
  Projekt oparty na Ethereum pojawił się niedawno na stronie internetowej Mark Cuban Companies, potwierdzając jego inwestycję w projekt. Kwota inwestycji nie została ujawniona. Warto podkreślić, że MATIC po tej informacji wzrósł o około 30%.
 • Hakerzy włamali się na Twittera współzałożyciela OnePlus
  Hakerzy włamali się na twitterowe konto współzałożyciela OnePlus – Carla Pei. Włamanie przeprowadzono za pomocą zewnętrznej aplikacji IFTTT. Następnie napastnicy opublikowali tweeta promującego „nowe ICO”, które tak naprawdę nie istniało.
 • Apple otworzył stanowisko dla specjalisty z branży kryptowalut
  Apple otworzył stanowisko Business Development Managera z pięcioletnim doświadczeniem w branży kryptowalut, który będzie kierował programem afiliacyjnym w segmencie „płatności alternatywnych”. Między innymi wymagane jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie ogólne, z czego ponad sześć w branży.
 • Węgry postawią pomnik na cześć Satoshiego Nakamoto?
  Lokalne węgierskie media podały, że w Budapeszczie powstanie pomnik na cześć twórcy Bitcoina – Satoshiego Nakamoto.
 • Goldman Sachs: bitcoin to nowa klasa aktywów
  Zdaniem banku Goldman Sachs, nadszedł czas, aby traktować bitcoina jako poważne aktywo inwestycyjne. Matthew McDermott, globalny szef ds. aktywów cyfrowych Goldman Sachs wskazał w ostatnim raporcie, że bitcoin jest obecnie uważany za aktywo inwestycyjne.
 • Iran całkowicie zakazał wydobywania kryptowaluty
  Władze irańskie zakazały wydobywania aktywów cyfrowych do końca lata 2021 roku. Powodem był niedobór energii elektrycznej spowodowany wzrostem jej zużycia w innych sektorach. Według prezydenta Hassana Rouhaniego autoryzowane wydobycie kryptowaluty zużywa około 300 MW, podczas gdy nieautoryzowane wydobycie zużywa 2000 MW.
 • Gubernator Banku Anglii straszy kryptowalutami, a lobbyści wołają o jasne regulacje
  Gubernator Banku Anglii, Andrew Bailey, powiedział w poniedziałek, że kryptowaluty stanowią zagrożenie dla inwestorów. Dzień później jedna z najpotężniejszych organizacji lobbingowych w Wielkiej Brytanii, TheCityUK, opublikowała raport, w którym wezwała do wprowadzenia jasnych przepisów dla branży.
 • Całkowita kapitalizacja stablecoinów przekroczyła 100 mld USD
  Łączna kapitalizacja stablecoinów przekroczyła 100 miliardów dolarów. Według The Block od początku roku wskaźnik wzrósł ponad trzykrotnie. Liderem w segmencie został Tether (USDT) ze wskaźnikiem 62,2 mld USD, USD Coin (USDC) za 21,2 mld USD, a Binance USD (BUSD) – 8,8 mld USD.
Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 26.05.21]
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.