Mark Cuban wspiera Polygon (MATIC) | Wiadomości | CrypS.

Mark Cuban wspiera Polygon (MATIC)

Konrad Juszczyk
Mark Cuban Polygot Matic

Projekt oparty na Ethereum pojawił się niedawno na stronie internetowej Mark Cuban Companies, potwierdzając jego inwestycję w projekt. Warto podkreślić, że MATIC po tej informacji wzrósł o około 30%.

Mark Cuban okazuje wsparcie projektowi Polygon

Miliarder, Mark Cuban, który wcześnie wspierał DOGE przez akceptację kryptowaluty za bilety swojej drużyny sportowej Dallas Mavericks, teraz położył swoje ręce na Polygon (MATIC). Zgodnie z jedną ze stron internetowych Cubana, Polygon właśnie pozyskał kolejnego dużego inwestora.

Mark Cuban inwestuje w MATIC
Źródło: https://markcubancompanies.com/companies/polygon/

Mark Cuban kiedyś był postacią sceptycznie nastawioną do rynku kryptowalut, jednak w ciągu ostatniego roku stał się zdecydowanym zwolennikiem rodzącej się klasy aktywów. W momencie, gdy Elon Musk postanowił przestać akceptować Bitcoin (BTC) z powodu obaw o środowisko, Cuban powiedział, że jego drużyna koszykarska Dallas Mavericks nadal będzie akceptować cyfrową walutę jako metodę płatności.

Czemu akurat MATIC?

Miliarder podkreśla, że kryptowaluty zaczynają odzwierciedlać rzeczywisty popyt na ich użyteczność, mówiąc, że ta branża ma obiecującą przyszłość. Jego poparcie dla Polygon nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę gwałtowny rozwój sieci w tym roku. Projekt oferuje rozwiązanie do skalowania z wieloma łańcuchami zaprojektowane w celu zwiększenia wydajności transakcji opartych na Ethereum.

Zapytany o to, co wyróżnia Polygon na tle innych rozwiązań skalowania warstwy drugiej, Cuban powiedział: To jest szybkie; działa dobrze, a co najważniejsze, baza użytkowników rośnie wykładniczo.

Jak niedawno poinformował Cointelegraph, baza użytkowników Polygon wzrosła o 75 000 w ciągu zaledwie jednego tygodnia, co wskazuje na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania warstwy drugiej. Napływ użytkowników wygenerował prawie 1 miliard dolarów wolumenów. MATIC zajmuje obecnie 11. miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej, która obecnie wynosi 13,5 miliarda USD

Mark Cuban Polygot Maticreklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.