Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.08.21] | Wiadomości | CrypS.

Podsumowanie dnia w krypto [Newsy z 24.08.21]

Konrad Juszczyk
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 24.08.2021
 • Iran zniesie zakaz kopania BTC we wrześniu
  Państwowa agencja odpowiedzialna za wytwarzanie i dystrybucję energii w Irane poinformowała, że w przyszłym miesiącu zostaną zniesione ograniczenia dotyczące wydobycia BTC.
 • Binance zaprzecza zarzutom manipulacji na rynku
  Giełda kryptowalut Binance wypowiedziała się przeciwko zarzutom manipulacji na rynku i powiedziała, że ​​„zastrzega sobie prawo do wniesienia sprawy do sądu w celu ochrony własnych interesów”.
 • Salwador tworzy infrastrukturę pod przyjęcie bitcoina
  Nayib Bukele, prezydent Salwadoru i główna postać stojąca za przyjęciem BTC przez ten kraj, powiedział, że mieszkańcy będą mieli możliwość zamiany swoich kryptowalut na waluty fiducjarne natychmiast po tym, jak bitcoin zostanie uznany za prawny środek płatniczy.
 • Google zbanowało 8 fałszywych aplikacji do wydobywania kryptowalut
  Międzynarodowa firma technologiczna Google zbanowała osiem fałszywych aplikacji do wydobywania kryptowalut. Uważa ona bowiem, że wprowadzały one ludzi w błąd.
 • KuCoin odnotowuje wzrost liczby użytkowników o 1144%
  KuCoin, jedna z wiodących giełd kryptograficznych, ogłosiła raport finansowy za drugi kwartał 2021 r., ujawniając solidny wzrost nowych użytkowników oraz wzrost wolumenów handlowych. Według raportu liczba nowych użytkowników KuCoin wzrosła o 1144% w 2021 roku, osiągając 10 milionów, przy czym liczba kobiet handlujących na giełdzie potroiła się, osiągając rekordowy udział 38%.
 • Tether zaczyna drukować USDT po 2-miesięcznej przerwie
  Emitent największego na świecie stablecoina wybił od początku sierpnia 2,3 miliarda nowych tokenów USDT, zwiększając kapitalizację rynkową do 65 mld USD.
 • Kraken otrzyma licencję od europejskiego regulatora
  Do końca 2021 roku giełda kryptowalut Kraken wejdzie na rynek europejski. Firma prowadzi rozmowy z regulatorami w kilku krajach w celu uzyskania koncesji na prowadzenie działalności.
 • PayPal wprowadza usługi kryptowalutowe dla klientów z Wielkiej Brytanii
  Począwszy od tego tygodnia, mieszkańcy Wielkiej Brytanii będą mogli kupować, przechowywać i sprzedawać kryptowaluty za pośrednictwem PayPala. Jest to kolejny kamień milowy dla firmy, która zaczęła oferować usługi związane z cyfrowymi aktywami niecały rok temu.
Najważniejsze newsy dnia z kryptowalut - 24.08.2021
reklama
reklama

Dodaj komentarz

Ostrzeżenie o ryzyku Kryptowaluty oraz produkty lewarowe to bardzo ryzykowne istrumenty finansowe, mogące spowodować szybką utratę kapitału.

Materiały opublikowane na tej stronie mają jedynie cel informacyjny i nie należy ich traktować jako porady inwestycyjnej (rekomendacji) w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o obrocie instrumentami finansowymi. Nie są również doradztwem prawnym ani finansowym. Opracowania zamieszczone w serwisie Cryps.pl stanowią wyłącznie wyraz poglądów redakcji i użytkowników serwisu i nie powinny być interpretowane w inny sposób.

Niektóre artykuły opatrzone są odnośnikami do innych stron. Służy to uzupełnieniu przedstawionych informacji.
Niektóre jednak linki mają charakter afiliacyjny: prowadzą do oficjalnych stron producentów, na których można kupić opisywany produkt. Jeśli użytkownik dokona transakcji po kliknięciu w link, nasz serwis pobiera z tego tytułu prowizję. Nie wpływa to na finalną cenę produktu, a w niektórych przypadkach ją obniża. Portal CrypS.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści, które znajdują się na podlinkowanych stronach.